Дівчинка 3-х років пропала в лісі, а через 15 годин до її дому прийшла стара собака

Дівчинка 3-х років пропала в лісі, а через 15 годин до її дому прийшла стара собака

Коли трирічна Аврора пропала в лісі поруч з будинком, була організована масштабна пошукова робота за участю великої кількості людей.

Дівчинку в цілою і здоровою знайшли через 15 годин пошуків, завдяки собаці по кличці Макс. Пес не тільки ні на хвилину не зупинявся шукати дитину, але і зробив щось дивовижне, коли виявив її. Тепер він по праву вважається справжнім героєм.

Макс, 17-річна Австралійська пастуша собака, глухий і частково сліпий. Однак інші його почуття, включаючи нюх і загальне сприйняття речей, працюють прекрасно. Або, можливо, буде краще сказати,  точно налаштовані . Зрештою, завдяки йому, вдалося відшукати трирічну Аврору.

Крім членів сім’ї Аврори і поліцейських, в пошуковій роботі взяли участь 100 добровольців. Незважаючи на це, до обіду суботи не було виявлено ніяких слідів зниклої дитини.

Потім, сталося щось неймовірне. До бабусі Аврори підбіг Макс.

Жінка розповіла наступне: «Я піднімалася на гору … а коли дісталася до її вершини, до мене підійшла собака, яка потім привела мене прямо до Аврори».

Як з’ясувалося пізніше, Макс виявив дівчинку більш ніж в трьох кілометрах від її будинку. Вночі він ні на крок не відходив від дитини, а на наступний ранок він прийшов до людей, щоб повідомити про місце її знаходження. В цілому дитина провела поза домом 15 годин, але, на щастя, вона була абсолютно неушкоджена, коли її знайшли.

Після цього Макс був нагороджений поліцією за героїчні зусилля, проявлені під час пошукової операції.

Якби Макс не знайшов і не залишився з Авророю, її пошуки могли тривати ще довгий час, перш ніж її б виявили. Будь ласка, поділіться цією статтею зі своїми друзями, щоб показати іншим, на які дивовижні вчинки здатні тварини.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!