Дочка бачить, як батько сидить біля прочинених дверей. Це самий зворушливий момент в їхній родині

Дочка бачить, як батько сидить біля прочинених дверей. Це самий зворушливий момент в їхній родині

Джон і Марсі Ньюмен одружені вже більше 18 років. Вони закохані одне в одного так само, як і на початку відносин. У наші дні це велика рідкість. Їхня донька відправила в Твіттер особливе фото, що показує глибину їхніх почуттів.

Макенна сфотографувала батька, який сидить в коридорі перед відчиненими дверима. Коментар дівчини розставив все по своїх місцях. Виявилося, що її мати була дуже хвора, і їй потрібно було залишатися в повній самоті протягом тижня. Тоді батько склав їй компанію таким чином.

У Марсі був виявлений рак щитовидної залози. І за кілька тижнів до появи цієї фотографії їй була призначена променева терапія. Доза радіації в препаратах, які вона приймала, була настільки великою, що оточуючі її люди теж могли постраждати. Тому поряд з нею не можна було довго перебувати.

Рак відступав, лікування було успішним. Але той період був дуже напруженим. Зокрема через те, що жінка повинна була знаходитися в ізоляції. У перший час Джон виходив на задній двір і спілкувався з коханою дружиною через вікно, але це було непрактично. Потім він розмістив свій столик біля кімнати Марсі і більше не йшов звідти, поки вона приймала препарати.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!