Доньці даруйте захоплення, а синові похвалу!

Доньці даруйте захоплення, а синові похвалу!


Хлопчиків і дівчаток потрібно хвалити по-різному.

Дівчаток не треба хвалити за зроблене. Ви сприяєте її деградації. Якщо дівчинку хвалити за те, що вона зробила: дуже смачно, дуже красиво – в результаті формується таке, що визнання менехвалять тільки за мої заслуги. Визнання мене прийде тільки за те, що я зробила.

Здоровий стан речей – я гідна любові, тому що я є, тому що я – розумниця, тому що я – господиня, бо я – помічниця, тому що я – принцеса, тому що я – фея на кухні.

Хлопчики – повністю навпаки. Абсолютно діаметрально. Мами дуже люблять говорити: ти у мене такий красивий, такий розумний, такий молодець. Начебто добре. Насправді, тільки сприяєте деградації чоловіка, тому що йому вважається, що він сам по собі хороший. А чоловікові добре, тільки якщо він чогось досягає.

Тому, щоб хлопчика спонукати до того, щоб він удосконалювався і відчував себе щасливим в результаті,  йому треба говорити про його заслуги:  дуже красиво зроблено, дуже здорово, дуже вміло. Хлопчику всі ці ласкаві слова потрібні в меншій мірі, тому що його природа розвиватися.  Йому потрібна похвала за те, що він досяг.

Дайте дівчинці розуміння, що вона досконала і прекрасна сама по собі, що кохання і визнання їй заслуговувати не потрібно, що ви любите її і захоплюєтеся нею просто тому, що вона є …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!