Довелося таємно від чоловіка та свекрухи знайти підробіток, щоб купувати собі те, що я сама хочу, а не те, що по акції

Я зараз шифруюсь, ніби знайшла не підробіток, а коханця. А все тому, що не хочу звітувати перед чоловіком за кожну копійку, а потім вислуховувати довгі й нудні монологи, що треба економити, а я й без того проживу.

В приклад чоловік завжди ставить свою маму, та вона і сама себе постійно в приклад ставить. Ось вона ні кремів, ні шампунів собі не купувала, стрижеться завжди бюджетно, одяг знаходить дешевий, і все в неї добре.

Не знаю, що там у свекрухи добре, але виглядає вона старшою за свої роки. Одяг – ну, головне, що їй подобається, але я таке тільки вдома могла б носити, та й то не стала б – суцільна дешевша синтетика.

Я на своїй зовнішності не схиблена, але мені подобається бути доглянутою. До того ж, я працюю з клієнтами, а там мій зовнішній вигляд дуже важливий.Ну, кому буде приємно спілкуватися зі спеціалістом, у якого на голові гніздо, обличчя в прищах, нігті обламані та одяг із дев’яностих?

У мене шкіра проблемна, їй підходить не вся косметика, тож у цьому я перебірлива. І поради свекрухи “а я все життя дитячим кремом мажу, і все нормально” мені не підходять.

Шафа від косметики та нарядів у мене не ломиться, манікюр, педикюр та стрижку роблю за цілком доступні гроші, але чоловікові та його мамі все здається, що я марнотрата.

Причому чоловік, швидше за все, і не звернув би уваги на мій новий шампунь чи крем для обличчя, якби не його мама, яка, будучи у нас у гостях, не починала голосно голосити, що я знову якусь нову нісенітницю купила.

Тут уже чоловік підключається і починається з’ясування, навіщо, коли і за скільки я купила ту чи іншу річ. А потім хором приймаються голосити, що я зовсім не вмію розпоряджатися грошима і витрачаю їх на дурниці.

Слухати від свекрухи всоте про чудову маску зі сметани і кропу я вже просто втомилася, мене її рецепти краси шокують, і якщо вона сама ними користується, то зовсім не дивно, що так погано виглядає.

Щоб таких розмов поменшало, я вирішила знайти собі підробіток, але таємний, щоб ні свекруха, ні чоловік не знали. А то навіть якщо я більше зароблятиму, вони все одно не відстануть, перевірено.

Торік одержала підвищення, збільшилась і зарплата. Сходила до салону і вирішила змінити колір, от захотілося мені так. А вдома вислухала купу претензій.

– Ну і добре, що почала більше отримувати. А витрачати все відразу на нісенітниці навіщо? Вам ось ремонт би зробити, машину купити, відпочити з’їздити, а ти стільки грошей за фарбування голови відвалила!

Так що зараз мій підробіток залишається тільки моїм і в загальному сімейному бюджеті не відображається. Натомість я тепер спокійно можу купувати собі ті засоби, які мені підходять, а не ті, що по розпродажу за копійки.

А на всі підозрілі питання свекрухи завжди відповідаю, що це вже давно купила, вона просто не звертала уваги, або сестра подарувала.

Чоловікові теж причепитися нема до чого – зміни в сімейному бюджеті він бачить, претензій через якісь несанкціоновані витрати до мене в нього бути не може.

Звичайно, доводиться працювати ночами, коли чоловік спить, або вигадувати правдоподібні відмазки, щоб з дому злиняти, але все одно мені так зручніше. Принаймні не доводиться виправдовуватися за кожну покупку.

Але мене мучить одна думка. А ось піду я в декреті, зароблятиме один чоловік, і на що перетвориться моє життя? Мені доведеться у нього випрошувати гроші на засоби гігієни, чи що.

Потрібно якось вирішити це питання до декрету, але я не знаю, з якого боку до нього підходити. Збирати, щоб потім у декреті від чоловіка не залежати? А навіщо мені тоді такий чоловік? Не знаю, що робити, але нутром чую, що якщо все пустити на самоплив, мені декрет пеклом здасться.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!