Дружина подарувала гроші аферистці, та ще й “дуже дякую” їй написала…

Перед святами отримав від дружини несподіваний “подарунок”. Якщо це можна так назвати. Що зробила? Подарувала гроші аферистці, та ще й дуже дякую їй написала…

Вона у мене займається літературою, пише якісь невеличкі новели, романи та оповідання. Все публікувала на якомусь форумі, але раптово вона захотіла мати власний сайт, де буде зібрана вся її творчість. Почала шукати людину, яка це все для неї зробить. Я звів її з одним знайомим програмістом, але той таку суму загнув, що я  аж за голову вхопився, близько 20 тисяч. Я не був готовий віддавати таку суму. Та й жінка б цих грошей на тому сайті й за рік не заробила.

Та ідею цю вона не полишала, тому сама знайшла у соцмережі якусь фіфу, та пообіцяла зробити сайт дешево. За 6 тисяч. Моя дружина перевела їй половину суми і почала чекати (це вона мені вже потім говорила сама). Чекає… чекає… Тут дівчинка ця пише їй, значить: “У мене тут якість проблеми, терміново потрібні гроші, ви мені другу половину перекажіть, а я вам до кінця місяця все зроблю, залишилося трохи”. І що ви думаєте? Жінка переказала другу половину грошей і написала спасибі, та ще й зі святами привітала. Добра душа!

Після цього “програмістка” перестала відповідати на повідомлення, зникла, а потім дружину заблокувала взагалі. Звичайно, сайту ніякого немає. І грошей теж немає.

Я був у ярості, але навіть до поліції з цим не підеш, бо гроші ж добровільно переказала. Сказали, мовляв, таких справ купа, і тут просто обпектися і більше не лізти. Ми написали про цю аферистку всюди, де могли… і що? Моїй любій письменниці стали писати інші дівчатка. Співчувають, пропонують зробити сайт ще дешевше.  Але я дружині вже сказав, хай он у видавництво свої романи відсилає. Дешевше і надійніше буде.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!