Два роки дочки не бачила… краще б не бачила взагалі, – сказала мені мати після довгої розлуки

З матір’ю відносини в мене, м’яко кажучи, не дуже…чомусь ми з нею дуже різні, починаючи від стилю одягу і закінчуючи життєвими цінностями. Вона виросла у строгій сім’ї й намагалася так само виховати мене, та що більше вона мені забороняла, то більше я хотіла це зробити, тому йшла їй наперекір. Вона завжди була проти фарбованого волосся, макіяжу, манікюру, яскравого одягу, самовираження тощо. Її надто хвилювала думка сусідки баби Люди. Через це було дуже багато скандалів.

Навіть коли мені виповнилося 25, мати все одно намагалася мене повчати, як жити, як робити в тій чи іншій ситуації. Ось нещодавно, зробила собі фотосесію, на декількох фото я була у короткій сукні. То мама одразу ж закотила істерику з приводу того, що це вульгарщина і таке не можна показувати в інтернеті…

Але розповісти хочу не про це. Два роки тому я поїхала на заробітки закордон, оскільки роботи вдома не було, а жити ж треба на щось. За цей час у моєму житті сталося дуже багато змін. По-перше, я зустріла чудового хлопця й закохалася, змінила зачіску, зробила пірсинг на брові, почала одягатися так, як мені подобається, а саме шкіряні речі, різні готичні елементи тощо. Я аж ніяк не сектант, не одягаю на себе все й одразу, просто розбавляю образ деталями.

За час, коли я була закордоном ми з мамою практично не говорили, по відеозв’язку вона мене взагалі не бачила, тож не знала, як я виглядаю.

Та коли я приїхала додому, не встигла переступити поріг рідної домівки, вже побачила, як мати руками схопилася за голову.

– Йой дочко, що ти із собою зробила! Глянь на себе! Жах!, – кричала вона.

Я тільки тихо зайшла й сіла на кухні, а вона все не вгавала. А я думаю, два роки мене не бачила, і ні слова про те, що скучила, зате вже годину торочить про те, як я зіпсувалася на тих заробітках…

На ці слова вона притихла, подивилася ще раз на мене й фиркнула:

– Два роки дочки не бачила, та краще б не бачила взагалі…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!