Дивно, але мені сподобалася коханка чоловіка. Зустрілися і обидві вирішили вигнати його

Дивно, але мені сподобалася коханка чоловіка. Зустрілися і обидві вирішили вигнати його

Є такі жінки, які усвідомлено закривають очі на зради своїх чоловіків; їм або так зручно, або занадто бояться втратити свого коханого. Я зовсім не з таких. Коли дванадцять років тому я виходила заміж за свого коханого, то дала ясно зрозуміти, що зрад не потерплю, і якщо таке трапиться, то ні за що на світі його не прощу.

Жили ми непогано, і за всі дванадцять років у мене жодного разу не було ніякого сумніву в вірності чоловіка. Але недавно знайома мені натякнула, що відрядження мого чоловіка зовсім не пов’язані з роботою. Провівши невелике розслідування, я дістала адресу можливого перебування мого благовірного.

Я до останнього вірила, що це якась абсурдна помилка, але все виявилося правдою. Двері квартири відкрив мій чоловік.

Побачивши мене, він навіть не став відпиратися, запросив увійти і посадив за стіл. З кімнати вийшла худенька шатенка, я б не сказала, що красива, але і не страшна. Вона запитально подивилася на цього негідника і теж отримала пропозицію присісти.

Після чого зрадник почав свою промову. Він повідав довгу історію про те, як ще два роки тому (твою ж, цілих два роки це тривало!) Після якоїсь сімейної сварки звернув увагу на красиву дівчину, яка працювала в магазині.

Спочатку він нічого не планував, але воно саме якось закрутилося, і він не знав, як це припинити, тому як закохався в неї. Але і з сім’ї йти не збирався тому, що все ще любив мене. На завершення своєї історії мій невірний чоловік заявив, що любить нас обох і запропонував самим розібратися в цій ситуації.

Після цього він пішов, а ми з його коханкою залишилися удвох. Від такого нахабства у мене відняло дар мови. Мало того, що він зраджував мені так ще й надійшов так низько, замість вибачень поставив перед вибором. Першою заговорила вона. Клялася, що навіть не підозрювала про те, що у нього є сім’я, їй він теж розповідав про відрядження. Потім запропонувала просто послати його.

Ніколи не думала, що мені зможе сподобатися жінка, з якою мені зрадили, але це було так. Поговоривши з нею, ми вирішили, що удвох дамо цьому мерзотнику від воріт поворот. Я свою обіцянку виконала: подала на розлучення і аліменти. Хоч як моя мама була проти цього і намагалася вплинути на моє рішення.

Переконувала, що та жінка обдурила мене для того, щоб відвести мого чоловіка з сім’ї; що як тільки я розлучуся з ним, то вона відразу ж прийме його і буде рада, адже такі чоловіки на дорозі не валяються.

А мені плювати, яке має значення прийме вона його чи ні, якщо він посмів настільки нахабно обманювати мене і зраджувати протягом двох років. Про яку любов і подружню довіру тепер може йти мова. Але мама все ж посіяла в мені зерно сумнівів: може дарма я настільки поспішно розлучилася?

За матерілами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!