Фото малюка, який допомагає татові зігріти новонароджених братиків…

Фото малюка, який допомагає татові зігріти новонароджених братиків…

Контакт «шкіра до шкіри» часто застосовується як альтернатива інкубації для недоношених немовлят. Вважається, що людський контакт допомагає цим слабким діткам швидше встати на ноги, ніж повна ізоляція в бездушному апараті.

Особливо зворушує цей знімок , на якому хлопчик допомагає батькові здійснювати контакт «шкіра до шкіри» своїм недоношеним братикам.

Контакт «шкіра до шкіри» ще називають «методом кенгуру». Суть методу полягає в тому, що дітей щодня, від одного до декількох годин в день, викладають на відкриту поверхню грудей мами або тата. Його використання прискорює адаптацію малюків до навколишнього світу, вони краще розвиваються і набирають вагу.

Метод «кенгуру» дуже м’яко і природно знайомить малюка з навколишнім світом. Він дає ефект м’якої стимуляції всіх органів чуття дитини. Дитина відчуває погладжування, дотики, чує биття серця і голос мами, відчуває запах грудного молока і маминого тіла. Відбувається стимуляція почуття рівноваги, відчуття положення тіла в просторі і руху.

Дослідження показали що стан недоношених малюків при використанні такого контакту стабілізується набагато швидше, ніж в інкубаторі.

Правда миле фото?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!