Головна причина всіх розлучень

Я глибоко переконана, що головна причина розлучень – НЕ зрада, не фінансові проблеми і не нерозв’язні розбіжності. Це всього лише поширені симптоми більш серйозної проблеми.

Хоча і ці проблеми, дійсно, можуть бути в сімейному житті, є ще більш серйозне питання.

Найпоширеніша проблема, з якою борються багато пар – це недолік взаємного вкладу в свій шлюб.

Точаться суперечки про те, що ж з’явилося першим: втрата інтересу і, відповідно, мотивації або людина втратила мотивацію, а за нею пропав і інтерес. Як би там не було, хочу сказати одне:

Ми можемо вплинути на наші почуття, усвідомлено і навмисно інвестуючи у власний шлюб.

Наша прихильність зміцнюється разом з нашими зусиллями. Коли ми вкладаємо свій час, гроші і енергію, ми незмінно отримуємо пристрасть, інтерес і любов.

А тепер подумаємо, як це може бути застосовано до сімейних відносин: ваші почуття до чоловіка пропорційні обсягу інвестицій, які ви в нього вкладаєте.

Ваші почуття найчастіше звернені не до чоловіка, а до того, скільки зусиль ви доклали в шлюбі.

Безсумнівно, виключення зустрічаються. Деякі люди свого часу зробили неправильний вибір партнера або партнер вибрав неправильний шлях у житті, але в інших випадках, майже завжди ми любимо подружжя настільки, наскільки інвестуємо в них.

Подумайте, що це означає: якщо ваші почуття любові згасають, їх можна відновити. При невеликому зусиллі, бажанні і енергії, любов знову починає розквітати.

Щотижня я працюю з парами, які борються за свій шлюб. Я виступаю в ролі медсестри приймального відділення, яка спостерігає за парою, робить попередній висновок про серйозність захворювання і потім направляє до необхідних фахівців.

Коли пара йде з мого першого сеансу, я майже завжди даю одне і те ж завдання – переказати один одному історію їх першого побачення, як вони закохалися, що привернуло їх спершу, за що вони полюбили один одного і яким вони представляють своє спільне майбутнє.

Це завдання служить для того, щоб розкопати давно забуті почуття і спогади. Навіть згадуючи такі історії, людина може відчути любов до свого чоловіка або дружини.

Трохи бажання, і наші емоції можуть докорінно змінитися.

Ось п’ять речей, які ви можете робити кожен день, щоб відновити втрачений зв’язок зі своїм чоловіком:

1. Запитуйте подробиці про минулий день

Ви не тільки проявите увагу, але і дізнаєтеся про те, як пройшов день вашого чоловіка.

2. Завжди цілуйте його на прощання і при зустрічі

Цей фізичний і емоційний зв’язок буде нагадуванням про те, що ви пов’язані узами шлюбу. Нехай це увійде у вас у звичку.

3. Телефонуйте, надсилайте смс або електронну пошту кожен день

Можете писати один одному, щоб дізнатися, як проходить день. Ви можете обговорити плани на вечір і переконатися, що ваші плани збігаються.

4. Виділяйте хоча б 5 хвилин в день на спілкування один з одним

Спілкування може бути першим, що ви зробите вранці або, навпаки, ви можете залишити спілкування один з одним на кінець дня. Вимкніть телевізор, відкладіть телефон і просто поспілкуйтеся. Це може бути не так просто, якщо у вас є маленькі діти, але все ж таки постарайтеся знайти ці п’ять хвилин.

Якби у вас трапився роман, ви напевно знайшли б на нього час, не дивлячись на обставини, так знайдіть цей час і для свого чоловіка.

5. Обіймайтеся 30 секунд

Перш ніж піти на роботу або повернувшись додому, а може бути перед сном, обійміть один одного. Це нагадає вам, що ваші тіла, душі і розум пов’язані. Дослідження показали, що обійми допомагають знизити тиск. Обіймайтеся кожен день, і тоді кожен з вас відчує, що його люблять і цінують.

Якщо щось і потрібно вашому шлюбу, так це бажання. Бажання обох партнерів зберегти здорові відносини, і тоді шлюб буде процвітати.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!