“Готує їжу для батальйону ЗСУ і стареньким, які залишилися без родичів”: стало відомо, хто представить Україну на конкурсі “Міс Всесвіт 2022”

Президент конкурсу “Міс Україна Всесвіт” Анна Філімонова повідомила, що Україна візьме участь у конкурсі “Міс Всесвіт – 2022”.

Вона зазначила, що зараз їм не до свята, але це можливість, щоби привернути більше уваги до того, що відбувається. Щоправда, цього разу зі зрозумілих причин організатори відмовилися від традиційного відбору та шоу.

Щодо учасниці, то разом із західними колегами вони вирішили віддати титул 28 – річній Вікторії Апанасенко.

До слова, Віка з початку конфлікту активно займалася волонтерством.

“Готує їжу для ЗСУ і київським бабусям та дідусям, які залишилися без родичів”,   – розповіла про неї Аня.

А ми додамо, що модель має не тільки добре серце, а й безліч талантів . Вона навчалася на психолога, з дитинства ходила на гімнастику, танці та малювання. А ще пише добрі вірші.

Модель зізнавалася в інтерв’ю, що не очікувала, що вибір упаде на неї. З одного боку, вона рада, з іншого, відчуває велику відповідальність і намагатиметься гідно представити Україну.

Передплатники в Інстаграмі залишають у коментарях слова підтримки:  « Ти дуже велика розумничка » « Неймовірна, захоплююсь Вами і ніколи не втомлюся це повторювати »,  «Удачі тобі!», «Наша гордість!», «Здається, я знаю, хто переміг», «Вітаємо», «Чекаємо з нетерпінням».

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!