“Хіба це дружба?”, – стала ворогом №1, бо не позичила 100 доларів…

З Каріною ми познайомилися ще 5 років тому, коли я тільки вступила до університету. За цей час дуже зблизилися, вона стала чи не найкращою подругою для мене. Ми підтримували один одного в будь-яких ситуаціях, чи важко було мені, чи їй.

Йшов час. У Каріни з’явився коханець, який допомагав їй матеріально, знаючи про це, я попросила в борг 400 гривень, бо дуже був важкий період в мене. Коли через 2 тижні не змогла віддати, подруга у мене взяла речі на ці гроші. Але набагато більше, ніж я позичала. Ну добре. Потім усе змінилося. Я зустріла коханого. Він робив для мене. Хлопець був не бідний, не скупився на діаманти, величезні букети, відпочинок. А у подруги з’явилися кредити, депресія я іноді давала по 300-400 гривень на оплату її кредиту. Коли вона до мене приїжджала в гості, я накривала на стіл, оплачувала таксі. Завжди підтримувала її.

Трохи пізніше настав момент, коли в нас усі гроші до копійки було вкладено. Був трохи напружений момент, який ми з милим удвох ледь пережили. Намагалися економити на всьому.

Подруга отримала від нового коханця гроші та поїхала на море відпочивати. А коли приїхала, відразу почала телефонувати: “Позич мені 100 $ на місяць …”. Я сказала, що зараз не можу. Лише 800 гривень можу дати. Вона сказала, що не треба. І все. Я наступного дня зателефонувала, а вона вже слухавку не брала. Писала їй, виявилося, вона мене заблокувала.

А потім її рідна сестра мені розповіла, що Каріна на мене просто жах як образилася, що у мене такий багатий хлопець, а я пожаліла навіть 100 доларів позичити.  Я просто не можу зрозуміти чому так? Адже ми були такими подругами, але все змінилося і тепер я ворог номер один!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!