Хотіла скинути пару кг до свят, влаштувала вдома спортзал, – чоловік мало не вигнав з дому

Всі ж ми хочемо гарно виглядати, готуємося до літа, нового року чи інших свят, аби влізти в купальник чи красиву сукню. Ось я теж серйозно зайнялася питанням схуднення, бо на носі Новий рік, Різдвяні свята, а після цього чоловік ще й обіцяв у лютому на море звозити. Стимул схуднути був шалений!

Та ось тільки не було в мене часу ще й на те, аби в спорт зали їздити. Я зараз у декреті, паралельно трохи підпрацьовую дистанційно, щоб якусь копійку мати, тому часу кудись виходити не було. Але відмовлятися від цілі я не хотіла, тож швиденько замовила все необхідне обладнання й вирішила, що буду займатися хоча б годинку в день вдома.

Перше місце, в якому я схудла – гаманець. На килимок, гантельки та інше витратила близько двох тисяч. Чоловік це “схуднення” помітив не одразу, а коли все ж помітив, то почав мене відчитувати:

– Ти куди 2 тисячі витратила?

– На спортивне обладнання. Буду тренуватися вдома.

– Яке тренуватися? А за дитиною хто буде глядіти? Ти геть з глузду з’їхала?

Чесно, я вже думала, викине мене на вулицю разом із тими гантелями! Але на щастя обійшлося, але за умови, що від моїх тренувань дитина не буде обділена увагою, а ввечері завжди буде приготовано смачно поїсти. А ще, довелося пообіцяти, що я не проситиму його сідати зі мною на дієту!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!