Хотів придбати сир для коханки у супермаркеті. Продавчиня зрозуміла все не так…

Зазвичай моя дружина самостійно купує всі харчові продукти. Я такий, що навіть зі списком можу забути щось купити, або взяти не те, або взагалі не зможу знайти якогось продукту на полицях супермаркету.

Та жінці це вже набридло і відправила вона мене в супермаркет, дала список в руки, сказала, “як щось забудеш, поїдеш ще раз”. А все тому, що в гості повинна приїхати моя мама, яка завжди присіпається до жінки. Тож остання захотіла її сьогодні вразити, прибрала в хаті так, що з підлоги їсти можна, а ще задумала наготувати дуже багато різних страв, щоб показати, що я тут від голоду не вмираю.

Тому, поки моя дружинонька поралася вдома, я вирушив у квест під назвою “супермаркет”.

Чесно скажу, я не дуже люблю вибирати продукти в супермаркеті, бо часто втрачаю концентрацію, очі розбігаються і я можу й зовсім забути про список та блукати між рядами годинами. Здавалося б, це мало бути більше жінці притаманне. Але в нашій родині ця роль дісталася мені.

Я блукав магазином якийсь час, вибирав продукти, вже з десяток разів телефонував дружині та перепитував, й розумів що вона вже сто разів пошкодувала, що не поїхала сама. Практично все знайшов, залишився тільки сир. Я вирушив у молочний відділ, підійшов до продавчині, яка нарізала різні види сирів, а та мене й питає:

– Вам який сир? Для чого?

Я довго не думаючи відповідаю: – Жінка сказала, для коханки.

Й тільки піднявши погляд на продавчиню та побачивши її повні здивування очі я зрозумів, що сказав. Коханка – це салат, який дуже любить жінка. Але здається продавчиня не дуже повірила…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!