Ірина всю себе віддала, щоб накрити шикарний стіл для родичів чоловіка. От тільки після того, що вони про неї наговорили, стала їх пригощати тільки чаєм без цукру

Ірина приймала у себе родичів чоловіка: свекруху, тітку з дядьком, сестру з чоловіком. І дуже старалася. Зі шкіри лізла, як кажуть. Накрила стіл білою скатертиною, дістала бабусин сервіз, а на премію, яку дали на роботі, купила продукти. І вирішила зробити шикарний стіл.

Запекла осетрину, потратилась на ікру – виклала її на блюдо. Тонко нарізала лимон. Буженину нарізала, окіст копчений розклала щедро. Спекла пироги з м’ясом, з рибою, з капустою. Білі мариновані гриби виклала. І гарячу картоплю в мундирі поставила художньо в чавунці на вишитий гарний рушник. Ну, і солодощів мабуть-невидимо!

Рідня прийшла і щільно поїла, запиваючи осетрину добрими напоями. Натужились і всі з’їли! А пироги з собою забрали. Потім вони гірко скаржилися чоловікові щедрої господині, сусідам та спільним знайомим. Розповідали, що молода дружина їм зварила картоплю у мундирі на святковий обід! Усі жахалися та співчували. Дехто виправдовував дружину – мовляв, вона ще молода і незграбнаа! Але, справді, картопля – це вже занадто! Це принизливо навіть – подати таке мізерне частування.

Ось жодного слова родичі не збрехали, так? Чи була картопля? Була! Це чиста правда. А про осетрину, буженину, ікру та напої вони просто промовчали. Тож не треба надто вірити оповіданням таких людей.

Вони все з’їдять, але розкажуть лише про картоплю. І виставлять вас жадібними, недобрими, наївними… Покористаються добре, а потім ось так відплатять. І виправдатись неможливо буде. Адже була картопля? Була!

Дружина іноді спілкується з цією ріднею. І на стіл виставляє чай без цукру. Цукор шкідливий. Прийшли попити чаю – будь ласка, ось чай. Просто чай. У простих чайних чашках. Попили чаю? От і славно. Ідіть та розповідайте.

Бо розповідати будуть однаково. Це закон. Але коли про чай розповідають – це не прикро. Годувати пирогами та пряниками тих, хто упереджено до нас ставиться, немає сенсу – тільки гірше буде. Все одно запам’ятають тільки картоплю в мундирі – ось нею і слід частувати таких людей.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!