Існує 7 типів чоловіків, від яких треба триматися якнайдалі! №4 зустрічала напевно кожна

На світі живуть чоловіки, які з самого дитинства схильні до насильства. Таких не зміниш, не зцілиш любов’ю і турботою. Зустріч з ними не обіцяє вам нічого доброго. Вони знущаються і принижують  тих, хто їх оточує, щоб компенсувати власну недосконалість. Так вони спілкуються і живуть. У всій красі вони проявляють себе, як правило, після одруження.

Ось 7 ознак того, що ваш чоловік або хлопець – моральний ґвалтівник:

1. Він ігнорує особисті кордони.

Такий чоловік заходить до чужої кімнати не стукаючи, без дозволу бере чужі речі, забороняє домашнім зачиняти двері, при цьому говорить щось типу: «Чому в тебе двері зачинені? Тобі є що від мене приховувати?».

Він торкається до вас, не цікавлячись вашою думкою з цього приводу. На ваше невдоволення він відповідає словами: «Ой, які ми ніжні!». В результаті винуватою залишаєтеся саме ви.

2. Він жорстокий і грубий стосовно тварин і дітей.

Пам’ятайте: саме ставлення людини до слабких і беззахисних істот показує всю її суть. Їх неприязнь до дітей і тварин може виражатися в зауваженнях типу «Бити треба цих діточок, та сильніше, щоб знали, хто в родині головний!», «Я приспав би всіх цих вошивих дворняг!». Такі слова повинні вас насторожити.

3. Йому начхати на ваші почуття, бажання і прохання.

Навіть не намагайтеся говорити, як вам болісно, неприємно, страшно. Жодні ваші слова його не розчулять. Ваші благання і сльози його не торкають. У відповідь ви почуєте байдуже: «Годі скиглити!», «Мозок не винось!», «Не тисни на мене!».

Вас звинуватять у зайвій чуттєвості та виставлять істеричкою або назвуть трохи гіршим словом. Якщо всі ваші душевні розмови проходять за таким сценарієм, біжіть від такого чоловіка якнайдалі.

4. Він весь час вас критикує.

Такий хлопець або чоловік постійно нагадують вам про складки на животі, про зморшки на обличчі, про вік. Дітей ви виховали неправильно («І чого ти їх навчила? Вони ж як мавпи поводяться!»), і одягнені ви вічно не так («Що як повія вирядилася?!»), і самі поводитеся неналежно («Краще б взагалі рот не відкривала!»).

5. Він ізолює вас від інших людей.

Він дуже ревнивий чоловік, власник по натурі, його ревнощі поширюються навіть на ваших родичів. Ви вічно виправдовуєтеся за те, що приділяєте йому недостатньо уваги. Вас постійно запитують: «Навіщо тобі ці танці? Краще б мені час приділила». Він ображає і критикує всіх родичів, друзів і знайомих, що йому не вгодили, забороняє спілкуватися з певними людьми.

6. Він прагне вас контролювати.

Від нього нічого не сховаєш, він прагне бути в курсі всього, що у вас відбувається, його цікавить, що, де, коли і з ким ви робили. Сімейний бюджет він тримає в своїх руках, ви повинні звітувати за кожну покупку, навіть на туалетний папір вам потрібно заздалегідь попросити грошей.

Ваш хлопець буде вмовляти швидше почати жити разом, задекларувати стосунки, кинути роботу, народити дитину, при цьому не особливо цікавлячись вашими планами на життя.

7. Він наполягає, що любить вас.

Саме тому ви не наважуєтеся його кинути. Він переконує вас, що всі приниження, всі отруйні слова, всі спроби контролю і ревнощі – все це показники його виняткової любові до вас. Він ображає вас, тому що ви йому не байдужі, таким чином, він проявляє свою турботу!

Він маніпулює найсвятішим поняттям – «любов», при цьому щиро вірить, що за це йому все пробачать! Робить ставку на турботу про вас і ваше благополуччя.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!