Іванка кохала свого чоловіка, та все змінилося після першого кредиту…

Я вже не можу тримати це в собі. Просто крик душі. Якщо коротко, то вийшла заміж за якогось ідіота. Іншого пояснення просто не можу знайти для тієї ситуації, в якій ми опинилися, а точніше в ситуації, у яку загнав нас чоловік.

Прожили ми у шлюбі всього 4 роки, гарно все було. Та до пори до часу. Ми двоє працювали; та й зараз теж продовжуємо працювати. Неймовірно швидким чином у нашому домі з’явилося багато нової та непристойно дорогої побутової техніки. Чоловік гарно заробляє подумаєте ви… Але ні. У домі було все: дорогий телевізор, дорога пральна машина, у кожного тепер є свій ноутбук. А на кухні тепер стоїть холодильник, який навіть сам може робити покупки через інтернет і замовити продукти.

Очманіти, ну хто б міг подумати, що майбутнє настане так швидко?! От би ще й гроші були, щоб купувати ці прокляті продукти.

А всю цю побутову красу чоловік набрав у кредит. І набрав під величезні відсотки в якихось банках, де навіть згода партнера не потрібна для оформлення позики.

Тепер розплачуємось. У нас майже увесь дохід йде на оплату кредитів. Ще раз дякую тупому чоловікові. Я інших слів не можу підібрати. Щомісяця ми скандалимо, коли вже двадцятого числа закінчуються гроші. Повністю. Нині вже дійшло до розлучення. Через тиждень я вільна від чоловіка (але не від кредитів). Але тепер буде найкраще. Він хоча б братиме нові кредити тільки на себе. Я навіть уявити не могла, що причиною розлучення може стати отаке…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!