Катя була молода та легковажна. Вона вчинила те, що зруйнувало все її життя

Чи чули ви колись про те, що щоб завоювати серце хлопця,  його слід змусити ревнувати? Я кілька разів сама спостерігала за тим, як мої подруги спеціально змушували своїх хлопців ревнувати. Удавали, ніби до них справді хтось залицяється та проявляє увагу, або ж ходили на побачення з іншими просто для того, щоб хлопець згоряв від ревнощів.

Подібну штуку зробила і я. Мені тоді було дев’ятнадцять років. Зі своїм хлопцем познайомилася в університеті. Тільки він був на останньому курсі. Тоді мені здавалося, що мій хлопець не дуже любить мене. Ми тільки почали зустрічатись. Навіть не знаю… Навіщо я так вчинила?.. Дурниця якась. Приблизно через місяць після початку стосунків я сказала, що зустрічаюся ще з одним хлопцем і доки не визначилася з ким хочу бути.

Ця розмова була останньою. Більше ми з ним не спілкувалися. Він зник. Додав мій номер у чорний список, заблокував всюди, де тільки можна. Ігнорував, якщо я намагалася почати розмову. Через наших спільних знайомих я через кілька років дізналася, що він мене дуже любив. Любив до нестями, а мої слова про “ще одного хлопця” його доконали. Він був у справжній депресії. Нині він у Франції. Працює у Парижі.

А я так і залишилася у  Полтаві. Стала викладачем.

Найгірше, що я теж його любила… Та й зараз люблю. Намагалася зустрічатися з іншими хлопцями, але все не те. Адже серцю не накажеш … Та і як пояснити через стільки років, що тоді збрехала? Дурепа справжня.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!