Кіркоров категорично відмовляється скасовувати концерти в Прибалтиці, хоча його там і не бажають бачити

Кіркорова і в його країні не особливо шанують, а вже за межами країни він викликає відверту відразу. У минулі часи артист встиг отримати в Україні звання “народного”, був особисто знайомий із нашим президентом і навіть називав його своїм другом. Але недавно шляхи старих приятелів розійшлися.

Тепер Філіп у чорному списку зірок, йому доведеться позбутися високих звань, в’їзд на українську територію буде закритий. Загалом, зрозуміло, в якому напрямку йому дорога.

Не лише Україна втомилася від філіних витівок, більшість країн, які нас підтримують, також переглядають списки громадян, в’їзд яких небажаний.

Естонія була у концертному плані Кіркорова досить давно, але таллінці не хочуть бачити одіозного виконавця на своїй території. Вони настільки негативно налаштовані до нього, що навіть збирають підписи про заборону концерту.

Проте виконавцю весь цей негатив — божа роса, він і не думає міняти плани. Нав’язувати себе навіть тим, хто не хоче йти на концерт, — зарозуміла зарозумілість.

Представники запевняють, що Кіркоров у житті концертів не скасовував, скрізь перебувають ті, хто його любить. Тому викаблучується він лише на своїй російській території, а за закордонних фанатів чіпляється, як кліщ.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!