Коли мама на весіллі сестри виголосила свій тост, мені стало прикро до сліз. Не розумію, чим я заслужила таке відношення

Мама з татом останні п’ять років постійно скаржилися, як їм важко живеться. Мама на пенсії, тату залишили лише одну ставку, а ціни так шалено ростуть. І скаржилися вони тільки мені, бо я старша, вже працюю, можу їм якось допомогти. Та що там можу, я маю їм допомогти, це ж батьки.

А сестра навчалася в університеті, жила на своє задоволення, батьки і та навчання оплачували, і на проживання грошей давали. Тут я мовчала, бо мене свого часу теж вивчили, і мені нема на що ображатися. Я і сама сестрі грошей іноді підкидала, все-таки студентство – чудова пора.

Я старша за сестру на тринадцять років. Є робота, своя іпотечна квартира від батьків з’їхала вже дуже давно. Сестра ж тільки нещодавно закінчила ВУЗ і майже відразу зібралася заміж. Звичайно, батьки їй у підготовці допомогти не могли, звідки у них вільні гроші, якщо я щомісяця їм надсилаю допомогу?

Тому я трохи допомогла сестрі в організації весілля, сплатила сукню, фотографа та ведучого, а бенкет взяли на себе батьки чоловіка. Батьки мене теж засмикали перед весіллям. Батькові потрібно було купити костюм, мамі сукню, все це коштує грошей, а їх у батьків немає.

Загалом, на весілля сестри я витратилася дуже серйозно, адже крім цього я ще й подарунок підготувала, не щодня ж молодша сестричка заміж виходить.

Вигрібла я все, що збирала на відпустку, відкладала на лікування зубів і на чорний день. Вирішила, що потихеньку все знову назбираю.

Подарунок я для сестри підготувала, на мій погляд, непоганий тисячу вічнозелених. Але я думала, що цей подарунок буде не тільки від мене, а й від батьків, щоб їх не бентежити.

Але батьки самі чудово впоралися із подарунком. Спершу слово дали батькам нареченого, потім уже нашим. Я спеціально підійшла до мами, коли вона говорила тост. Думала, що як вона договорить, я влізу і ми вручимо наш спільний подарунок.

Заздалегідь я їм нічого не стала говорити, бо знала, що почнеться “не треба, та ми самі, даруй від себе”. Вирішила, що вже в такий момент вони точно сперечатися не стануть.

– І щоб молодій сімʼї було, де облаштувати своє гніздечко, ми даруємо молодим квартиру! – закінчила свій тост мама і витягла ключі.

Я навіть не знаю, у кого щелепа відвисла більше. Все-таки, мабуть, у мене, бо у мене навіть у голові не складалася мозаїка. Мама з татом постійно скаржилися, що їм на життя грошей не вистачає, просили допомоги, а самі примудрилися сестрі купити квартиру?

А як це так? То у нас так пенсії підняли? Ось уже сумніваюся. Прямо на весіллі я не стала розборки робити, але вечір вони мені зіпсували, правда, самі не помітили цього.

Мені було прикро, що коли я купувала квартиру, вони не змогли допомогти навіть із першим внеском – грошей не було. Я щомісяця допомагала їм грошима, бо думала, що вони зовсім без грошей. Та що думала – вони самі про це говорили.

Вони підготували у подарунок квартиру, але розкрутили мене, щоб я їм купила вбрання на весілля. Це взагалі як?

В мене було відчуття, що мені нагадали на голову. Навіть не стільки грошей шкода, скільки незрозуміле таке ставлення до мене.

З весілля сестри вже місяць пройшов, я батькам не подзвонила жодного разу, бо точно знаю, що не стримаюся і наговорю всякого, про що потім шкодуватиму. Але й самі батьки не дзвонять. Мабуть, у них все добре.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!