Коли Стас сказав, що одружується, його мати довго плакала. Її чоловік не хотів такої невістки

Не тільки свекрухи бувають “монстрами”, а й свекри. Мати Стаса практично одразу прийняла невістку Машу. А от батько навіть у бік коханої дівчини сина відмовлявся дивитись. А причиною такого ставлення стала маленька дівчинка на ім’я Вероніка.

Стас та Маша зустрічалися близько півроку, а потім вирішили одружитися. Батьки хлопця мають великий будинок, в який він планував привести свою кохану в ролі дружини. Євгенія, мати Стаса, зраділа, що її син нарешті обзаведеться дружиною.

А ось Михайло, батько Стаса, одразу не злюбив Машу. Він сказав, що не бажає бачити таку невістку вдома. Точніше, він не хотів бачити не невістку, а її маленьку доньку Вероніку. Михайло заявив, що йому в хаті не потрібні чужі діти. Попри позицію батька Стас не відмовився від свого кохання.

Стас і Маша мріяли про веселе пишне весілля. Але після такої реакції батька у них не залишилося бажання веселитися. До того ж вони тепер не могли розраховувати на проживання у батьківському будинку, тому потрібні були гроші на оренду житла. Закохані просто тихо розписалися без гостей та святкового вбрання.

Стас та Маша жили душа в душу. Євгенія разом зі своєю молодшою ​​дочкою Катею іноді приходила до них у гості. Вони дуже полюбили маленьку Вероніку. Але наносити візити дуже часто було практично неможливо, оскільки Михайло заборонив їм бачитися зі Стасом та його дружиною.

За кілька місяців після весілля Маша відзначала день народження. Звичайно, запрошення на скромне сімейне свято отримала вся родина Стаса. Євгенія заздалегідь купила подарунок невістці і дістала з шафи ошатну сукню, але Михайло суворо заборонив їй йти до сина. Жінка потайки вручила Каті подарунок і відправила до іменинниці, а сама сіла на край ліжка і заплакала.

Повернувшись із дня народження, Катя принесла радісну новину. Виявляється, Маша та Стас чекають на дитину. Почувши це, Михайло вмить змінився в особі. Він був у захваті від того, що незабаром у нього буде онук. Причому рідний онук. Але, згадавши про Вероніку, він якось знову поник.

Цього разу Євгенія вирішила взяти ситуацію до своїх рук. Поки Михайло був під враженням від радісної новини, вона почала розповідати йому, яка прекрасна дівчинка Вероніка, що він обов’язково полюбить її. Їй навіть довелося зізнатися, що вона потай ходила в гості до сина.

Сталося так, як і говорила Євгенія. Побачивши Вероніку, Михайло з перших хвилин був зачарований нею. Незважаючи на те, що дівчинка бачила його вперше, вона відразу ж назвала його дідусем. З цього дня Вероніка стала улюбленицею Михайла. Він практично щодня водив її на прогулянки до парку. А коли народився маленький Максим, стосунки в сім’ї стали ще міцнішими.

Якось, під час прогулянки в парку, Вероніка запитала в Михайла, чому в неї не таке прізвище, як у нього, бабусі та мами з татом. Повернувшись додому, він здорово “надрив вуха” Стасові за те, що за стільки часу він не спромігся удочерити Вероніку. Через деякий час дівчинка вже носила таке ж прізвище, як і всі інші члени сім’ї. Про ворожість, яка раніше виникла у Михайла до Маші та її дитини, більше ніхто ніколи не згадував.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!