Кухонні шафки будуть чистішими, ніж при покупці. Як прибираю сліди жиру з фасадів

Завдяки цьому методу можна позбавити кухню від будь-якого жиру, нагару, бруду та кіптяви, які не бере навіть побутова хімія в гарних пляшечках.

Виробники такої завжди багато обіцяють, але за фактом розливають у свої флакони ароматизовану підфарбовану воду з піноутворювачем. Неодноразово перевірено, що часто набагато ефективнішими виявляються перевірені засоби від бабусі. Такі, як господарське мило, рідке чи тверде, спирт або горілка.

На півсклянки горілки знадобиться ложка мила, якщо воно тверде, потрібно заздалегідь його потерти і взяти ложку цієї суміші.

Як тільки змішали можна використовувати. Спирт потрібен, щоб під час збирання не піднімалася піна, тому суміш дуже легко зібрати ганчіркою.

Отже, за допомогою бризкалки розпорошуємо склад на забруднені поверхні, можна розмазати губкою для рівномірного впливу. Ви відразу помітите, як бруд починає відходити.

Обробити можна все, від кухонних шафок, до поличок і плити. Обробили — і можна зібрати вологою тканиною залишки засобу, його не потрібно буде фанатично змивати у трьох водах. Користуйтесь!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!