Курйоз під час весілля: «Знімай фату, негайно!»

Ви, мабуть, чули багато дивних речей про весільні звичаї різних народів. Так ось, ми готові розповісти вам про ще один цікавий звичай.

Цього разу справа стосується фати нареченої. У деяких народів прийнято на весілля знімати фату з нареченої і надягати їй на голову косинку свекрухи. А знімає її саме свекруха.

А недавно за іронією долі я була на такому весіллі. Десь ближче до моменту, коли наречений та невістка повинні будуть погодувати один одного тортом, свекруха підходить до нареченої і каже, що треба зняти фату.

А та бідолашна дівчина не розуміє нічого, її ніхто про це не попереджав. Бідна стоїть налякана, не розуміє, це жарт чи що…

Тут до неї підійшли рідні нареченого та розповіли про свій звичай. Дівчина збентежилася, зачіска ж повністю зіпсується, якщо вирвати ось так відразу фату з неї.

Не погоджуватися вона, звичайно ж, не могла. Нареченому не сподобалося, що його наречена не хоче знімати фату. Це сприймається як неповага до сім’ї нареченого. Мовляв, вона їх не поважає, тож не хоче вдягнути хустку.

Дівчині довелося погодитись. Але тут з’ясувалося, що хустка залишилася вдома. Мати нареченого була настільки щаслива, що вона сьогодні пов’яже свою хустку на голову обраниці свого сина і офіційно набуде статусу свекрухи, що зовсім забула взяти його.

А нареченій уже зняли фату, зіпсували зачіску та настрій. Незабаром треба перед камерою різати весільний торт. Але тут на допомогу прийшла бабуся нареченого, котра була в хустці.

Свекруха пов’язала на голову своєї невістки хустку своєї ж свекрухи, яка, м’яко кажучи, пахнула старістю.

Не хочу вдаватися до подробиць, але на її очах засяяли сльозинки. І це відео вона бачитиме до кінця свого життя, у старій хустці.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!