Лист невірному чоловікові. Варто прочитати кожній жінці!

Нехай якомога більше чоловіків знають про це. Адже останнім часом зради стали чимось таким модним, не побоюся цього слова. У деяких робочих колективах навіть прийнято вихвалятися один перед одним своїми зрадами. Приходить в таке середовище цілком собі нормальний, люблячий чоловік і починається …
Бажаємо вам, щоб така біда, та й всі інші біди, обходили вашу сім’ю стороною.

Лист невірному чоловікові

Ти зрадив їй з іншою жінкою. Повернувся в сім’ю через місяць: «Прости, біс поплутав». Дружина тебе простила, прийняла. А через півроку заговорила про розлучення: «Не можу так більше, Міша, втомилася. Не хочу”.

І зараз ти б’єшся головою об клавіатуру, всіх френдів в соцмережах дістаєш: «Що з нею? Адже вона сама погодилася зійтися. Жили нормально, почали з чистого аркуша. А тепер, через місяці, вона раптом все мені пригадала і вирішила, що наші відносини відновити неможливо. Чому? »

«Чому Герасим прийняв рішення піти від барині після того, як втопив Муму?» – на це питання ти, Міша, як і багато школярів, колись відповідав у творі. «У героя прокинулося людська гідність, і він зрозумів, що як і раніше жити вже не зможе», – ось що треба було тоді писати, щоб отримати хорошу оцінку.

Але ти не засвоїв матеріал, тому так негодуєш тепер: «Де логіка? Вона що, весь цей час давилася образою? »Так і є, Міша. Як би не веселилися твої френди з голими дівчатами на аватарках: «Хороший лівак зміцнює шлюб!», Зрада – це найсильніший удар по союзу чоловіка і жінки.

Чому розвідники, бізнес-партнери або друзі оцінюють зраду так, як її і належить оцінювати, а твоя дружина повинна ставитися до нього інакше? Тільки тому, що ти прийшов з квітами: «Давай все забудемо, дорога»?

Знекровлена, знесилена, все ще за звичкою чіпляється за тебе, як за рідного, вона і сама була рада: «Давай». Але кожну хвилину вашого подальшого життя вона все пам’ятала. Важко забути, що у тебе в спині ніж, Міша.

«Я не вірю йому. Ось він посміхається, п’є чай, торкається до мене, каже «кохана», а я одна лише думаю: «Зрадник» .- Це говорила мені жінка, яка пережила подібну історію. – Він же мені зрадив! А я була в такому шоці, не міркувала, сподівалася, що стане легше, якщо він повернеться …

І тепер, виходить, знову повинна розорювати перед ним всю себе: «Ах, коханий!», Якщо вже прийняла? Не можу! Ненавиджу ». Ця жінка не подала на розлучення і не стала жити, ховаючи глуху злість, аби числитися заміжньою. Ця сім’я не розпалася. Тому що чоловік терпів її сльози, істерики, звинувачення.

І не просто терпів, стиснувши зуби, він кожним своїм вчинком доводив, що розуміє її почуття, визнає, що вона має право на них. Він завойовував довіру заново. Щоб його жінка переконалася: він не залишить її більше. Що б не сталося.

Навіть якщо вона до кінця життя буде торочити своє: «Я тобі не вірю». А ти, Міша, ледь дружина починала скаржитися на біль, кривився: «Ну скільки можна!» Психував: «Ми ж домовилися все забути, що ти знову починаєш! Чому я повинен знову і знову їсти твої претензії? »Ти хотів жити так, ніби нічого не було. Але все було, Міша.

Якщо хочеш врятувати шлюб – визнай це. Подивися в обличчя своїй біді. Плач з тієї, яка тебе любить і ненавидить. Кайся. Стій на колінах. Один раз, і ще раз, і ще тисячу разів, якщо знадобиться. Їж, Міша!

Виходжувати тяжко пораненого, бачити його страждання, чути його прокляття: «Що ти зі мною зробив! Що ти зробив! »Нелегко – жінці не під силу. Але інакше ти її втратиш. Просто помре твоя дружина, залишиться чужа, жінка, яка зневажає тебе, яка подасть на розлучення: навіщо їй жити з чужим?

А ще пам’ятай, що шрам, навіть якщо і затягнеться, все одно не зникне. І через 10 років ви обидва будете його іноді відчувати. І через 20 років, коли вона подивиться на ваші фотографії 2013 року, її кольне: «Це було в той рік, коли він зрадив мені». Ти готовий до такого? Точно готовий? Тоді я бажаю тобі всього самого доброго. У вас ще будуть щасливі дні. Побачиш.

Автор: Наталія Радулова

P.S. Дійсно, адекватні люди, які мають почуття власної гідності, як правило «оцінюють зраду так, як її і належить оцінювати».

І якщо «розвідники, бізнес-партнери або друзі» чітко, недвозначно вказують зраднику на вихід зі свого життя, без права повернення – то нікому з оточуючих не приходить в голову почати пояснювати їм, що це вони якось там неправильно співали і танцювали, а тому винятково самі винні в тому, що з хорошої людини раптом узяв та й вилупився негідник, який ударив в спину.

І вже звичайно ніхто не порадить їм одягнутися нарядно, посміхнутися ширше, забацати для цього самого зрадника романтичну вечерю при свічках, і почати шукати свою провину в чужій підлості.

А в справах сімейних – часто-густо не тільки доброзичливці-порадники, але і професійні психологи з купою дипломів і сертифікатів, прямо-таки вимагають від жінки (причому, звичайно саме що від жінки) не тільки «забути, що у тебе в спині ніж », а й прикрасити цей ніж кокетливим бантиком. А також, прямо з цим ножем, схуднути, помолодшати, змінити зачіску, і терміново-терміново з’ясувати «А що ж я робила не так».

Ну а Міша буде ходити гоголем, і ображатися на те, що «Ми ж домовилися все забути, що ти знову починаєш! Чому я повинен знову і знову їсти твої претензії?

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!