Любов всього життя зазвичай приходить після помилки усього життя

Любов всього життя зазвичай приходить після помилки всього життя. Тоді, коли ви будете готові! Але що, якщо це найкраще, що могло трапитися з вами? Можливо, ви б ніколи не відмовилися від токсичних відносин, якби вас не витіснили з них.

Іноді ми стаємо настільки впертими, такими наполегливими в тому, щоб триматися за те, що ми вважаємо любов’ю, що в кінцевому підсумку це тільки заподіює нам біль.

Може бути, не було іншого шляху. Це був поштовх, який вам потрібен, щоб відійти від чогось, що не призначалося для вас. Можливо, вам потрібно було зламатися, щоб ваші пазли можна було з’єднати – тільки по-іншому.

Можливо, вам потрібно було спочатку знайти себе, щоб вас знайшла відповідна вам людина. І ваші невдачі – це можливість чогось навчитися; щоб ви могли дізнатися, якою не повинна бути любов.

Любов це завжди двоє. Любов не повинна просити. Той, хто хоче бути у вашому житті, знайде і час і можливість бути поруч.

Любов не повинна бути холодною. Вам повинно бути тепло, незалежно від пори року. Ви ніколи не повинні сумувати за обіймам і поцілункам.

Любов не повинна бути глухою до ваших проблем. У вас завжди повинен бути хтось, хто буде поруч з вами, хто хоча б вислухає, навіть якщо не зможе допомогти. Ви не повинні відчувати себе самотніми у відносинах.

Любов не повинна бути тортурами. Вона не повинна змушувати вас плакати частіше, ніж посміхатися. Любов не може жити в насильстві. Ви будете відчувати, що належите іншій людині, але при цьому ви вільні. Вільні бути собою.

Будьте вдячні за помилку свого життя. Вона підготувала вас до того, що ще належить. Вона підготувала вас до реального життя. Вона підготувала вас до любові всього вашого життя.

Ваша помилка навчить вас впізнавати свою людину, коли вона прийде. І ви впізнаєте її – в цьому немає ніяких сумнівів. Ви відчуєте споріднений внутрішній світ, який шукали так довго, тому що, нарешті, ви будете з тим, хто піклується про вас так само, як і ви про нього.

Взаєморозуміння і хімія, яка виникне між вами, буде магнетичною.

Вона буде притягувати вас все ближче і ближче один до одного. Буде легко будувати плани і проводити час разом, тому що він захоче бачити вас так само, як і ви.

Вам дадуть відповідь взаємністю, і ви відчуєте це. У той же час, ця любов буде умиротворяти вас.

Вона змусить вас відчувати себе в безпеці. Ви відчуєте, що нарешті знайшли свій будинок, і у вас не буде ніяких сумнівів з цього приводу. Вперше в житті ви будете впевнені.

Все це буде завдяки помилці. Через вашу помилку ви взяли шматочки свого серця і зібрали їх заново в своєму власному унікальному стилі, який притягне до вас любов всього вашого життя.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!