Мама 10 хлопчиків нарешті народила дівчинку

Ставши першою мамою в Британії, яка народила 10 хлопчиків, Алексіс Бретт думала, що вже ніщо не зможе її здивувати. Але виявилося, що у житті були свої плани на 39-річну маму. Вона народила на світ свою 11-ту дитину і це була чарівна дівчинка.

“Ми на сьомому небі від щастя”, – сказала Алексіс, заколисуючи новонароджену Камерон.

“Я очікувала почути, що у нас буде ще один хлопчик. Але коли я дізналася, що це дівчинка, я була вражена”.
“Я була шокована, але щаслива. Тепер вона тут, з нами, це дуже гарне почуття.”

Алексіс очікувала почути, що у них буде ще один хлопчик. 

Дівчинці лише кілька тижнів, але вона вже значно впливає на своїх десятьох братів, яким від 2-х до 17-ти років.

44-річний тато Девід, машиніст поїзда, сказав: “Вони вели себе набагато краще поруч з нею, намагалися не шуміти, щоб не розбудити”.

“Вони також хочуть допомогати годувати і тримати її – це так здорово”.

Алексіс сказала, що Камерон була незапланованою дитиною, але вона дуже щаслива, що нарешті-то в їхньому будинку з’явилася дівчинка. Вона відчуває, що тепер їхня сім’я повна.

“Тепер ми точно зупинимося”, – сміється Алексіс. “Я заявляла це і в минулий раз, але зараз я дійсно говорю серйозно. Я люблю свою сім’ю такою, яка вона зараз.”

“Звичайно, ми отримуємо коментарі щодо кількості дітей у нашій родині, особливо, коли я була знову вагітна. Але мене не хвилює, що думають люди. Ми звикли до цього. Деякі люди думають, що ми отримуємо пільги, але це не так. У Девіда хороша робота, тому ми навіть не маємо права на повну допомогу на дитину. ”

Алексіс каже, що не чекала дівчинку. Але вона вірить, що Камерон стане прекрасним доповненням до сім’ї, до якої входять 17-річний Кемпбелл, 16-річний Харрісон, 14-річний Корі, 11-річний Лахлан, 9-річний Броді, 8-річний Бранн, 6-річний Хантер, 5-річний Мак, 3-річний Блейк і 2-річний Ротагаід.

“Я ніколи не планувала мати велику сім’ю, але тепер вона у мене є і мені це подобається”. – продовжує вона.
“Я завжди жартувала, що не мала б поняття, що робити з дівчинкою … все змінилося. Було забавно купувати всі ці рожеві речі в перший раз”.

Алексіс народила Камерон 12 днів тому, але вже готується повернутися на роботу через кілька тижнів. Вона працює фітнес-інструктором на півставки.

“Тепер ми точно зупинимося”, – сміється Алексіс.

Вона каже, що її день починається о 5.30 ранку, через годину після того, як чоловік іде на роботу. Вона використовує цей ранковий тихий час, щоб підготуватися до майбутнього дня, випити кави і прийняти душ, перш ніж діти прокинуться.

Алексіс стверджує, що пере 49 раз в тиждень і пилососить будинок 7 раз в день.

“Це нелегко, коли навколо бігає так багато хлопчиків, але я люблю, коли все акуратно і чисто. Я не виношу безлад”. – каже вона.

Дитяче ліжко Камерон перебуває біля стіни з написом “Це дівчинка” і покрита ковдрою з квітами. Її присутність все ще в новинку для хлопчиків, і вони постійно намагаються поглянути на неї.

Алексіс каже: “Іноді ми з Девідом дивимося на один з одного з питанням” Що ж ми наробили? “. Але коли хлопчики роблять щось забавне і змушують нас сміятися, ми розуміємо, що все це того варто”.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!