Мама Наташі Корольової підтримала Україну і попрощалася зі своїм пропутінським зятем

Людмила Поривай (мама співачки Наташі Корольової) виступила проти війни на території України. Варто зазначити, що її донька мовчить і нічого не коментує, а зять Тарзан є затятим шанувальником «узкого мира».

Як виявилося, в сім’ї Наташі Корольової розділилися думки щодо вiйни. Тарзан є російським пропагандистом і публікує в інстаграмі історії на підтримку дій влади pф. А ось старша сестра Наталії, яка раніше виступала під псевдонімом Руся, всіляко підтримує Україну.

Сама Наталя мовчить про те, яку бійню влаштовує її уряд в Україні. Також вона скаржиться підписникам, що їй погано і важко живеться.

Фанати помітили, що Людмила Поривай відписалася від соцмереж Тарзага. Мабуть їй не хочеться дивитися, яку нісенітницю викладає її зять. Нагадаємо, що Сергій вихваляє «доблесну» рщсійську фзмію, яка вбивфє громадян України.

Поривай написала пост на підтримку України. Проте вона не стала називати ім’я головного агресора – президента pф.

«Сестричка, всі мої рідні та любимі, я безмірно вас люблю і підтримую всією душею. Вірю в те, що цей кошмар скоро скінчиться. Щодня читаю молитви. Господь з Вами» – написала Поривай.

Людмила вже близько тридцяти років мешкає в Америці. Туди вона переїхала після смерті свого чоловіка. В Америці Людмила одружилася повторно. На даний момент жінці 76 років.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!