Мама продовжує стосунки з моїми колишніми, просто ігнорує мої зауваження. Вона робить все, щоб я забула про неї

Лише місяць тому розлучилася з Матвієм, заходжу на його сторінку в соцмережах і виявляю, як вони в коментарях з моєю мамою жартують над черговим постом. І останні коментарі мами були вчора! Я сподівалася, що вона вгамується, нарешті, і не опускатиметься до такої ницості хоча б після 45, але ні – я прогадала.

Раніше я вважала маму своєю найкращою подругою. Ми разом ходили на манікюр, закуповувалися в торгових центрах і разом перемивали кісточки своїм залицяльникам.

Мама мене народила зовсім рано, тоді їй тільки виповнилося 17 років. Тому нас часто приймають за сестер – матуся дуже молодо виглядає у свої 45.

Раніше я дуже пишалася своєю мамою і вважала, що мені з нею пощастило. Проте останні п’ять років вона переходить межі пристойності. Я вважаю, що так не те що мама – подруга не має права чинити!

Перший раз я помітила, як мати спілкується з моїм колишнім хлопцем п’ять років тому. У нас було велике кохання та тривалі стосунки, які не витримали побуту.

Прозустрічавшись із Русланом три з половиною роки, ми вирішили розлучитися. Ми постійно сварилися – то я не так посуд помию, то суп недостатньо густий, то він знайде павутину на люстрі.

Загалом, я не могла більше терпіти його докопування до дрібниць. Тим більше, що ми працювали і поверталися додому в один і той же час. І оскільки я була продажником, то зарплата була вищою за нього.

Ми розійшлися на всі боки, а через кілька тижнів я дізналася, що моя мама ходить з Русланом в один фітнес клуб, а звідти вони разом йдуть у кафе на чашку кави.

Коли я про це дізналася, у мене волосся ледве дибки не встало! Мама запевняє, що вони мали тільки дружні стосунки. Її Руслан влаштовував як зять, і їй було складно змиритися з нашим розставанням. У результаті вони стали друзями та регулярно зустрічалися.

Я не хочу навіть думати про те, що у них могли бути тісніші стосунки, ніж просто друзі. Але навіть той варіант, де мама спілкується із колишнім хлопцем своєї дочки, мене категорично не влаштовує!

– Ми розлучилися з Русланом, якого милого ти до нього лізеш?!

– Ну ви розлучилися, а я тут до чого? У нас з ним були добрі стосунки, не сварилися, тож і спілкуємось як друзі.

– Мамо, це мій колишній хлопець, який мене ображав! Якщо я з ним розлучилася, то в тебе апріорі не може бути з ним жодних стосунків!

– Не вигадуй, доню. З ким хочу, з тим і спілкуюсь. А ти краще налагодь своє особисте життя. Ти така вперта і нудна, тому з тобою неможливо вжитися нормальному хлопцю.

Оце був поворот! Я була на емоціях після тієї розмови, тому набрала Руслана і висловила все, що я думаю про нього та його спілкування з недотещею!  У відповідь я отримала відповідь, яка зачепила мене куди сильніше. Колишній сказав, що якби я була такою самою, як мама, то ми з ним були б щасливою парою. Але, на жаль, я гірша за неї!

З того часу в мене змінилося ще троє хлопців – і з кожним моя мама досі підтримує зв’язок! Я вже не знаю, може це за хобі таке – підбирати колишніх своєї дочки?!

Подруга вважає мою матір жінкою, яка страждає від кризи середнього віку. Але я впевнена, що ця дама взагалі ні від чого не страждає! Вона живе в своє задоволення і навіть не зважає на почуття і прохання своєї дитини.

Мене сильно принижує поведінка мами по відношенню до моїх колишніх. Навіть якщо у них дружні стосунки, мені все одно прикро та неприємно від цього.

Я вже не знаю, як вплинути на неї, тому написала їй повідомлення із текстом: “Якщо ти не припиниш спілкування з усіма моїми колишніми, можеш про мене забути раз і назавжди!”

З того часу минув тиждень, і ми досі з ним не спілкувалися. Вона так і не відповіла на моє повідомлення, але, зважаючи на коментарі на сторінці Матвія, я зрозуміла, що мої погрози їй до одного місця.

Ну, що ж, тоді я більше не маю подруги у вигляді мами. Така людина поруч зі мною більше не потрібна. Якщо сама вийде на зв’язок, спілкуватимуся байдуже і відчужено, не більше, ніж із найпростішою знайомою.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!