Маша була впевнена, що її чоловік завів коханку і щоб в цьому переконатись, вирішила за ним прослідкувати

Маша свердлила поглядом потилицю сплячого чоловіка і закушувала куточок подушки, щоб не кинутися на цього підлого зрадника! А він лежить, сопить у дві дірки і навіть не підозрює про те, що Маша вже все про нього знає.

Маша відразу помітила, що у чоловіка раптово побільшало роботи і він став постійно затримуватись. Правда шифрувався він зі знанням справи.

Ні разу Маші не вдалося знайти слідів помади, аромат парфумів чи чуже волосся. Але Маша печінкою відчувала, що справа тут нечиста. Тим більше що все одно від одягу чоловіка пахло якось дивно. Але це явно не парфуми!

Знайшов собі когось! А вона так старається для нього. Ось знайшла нову дієту, щоб довше зберігати молодість. За харчуванням чоловіка теж почала стежити, щоб його здоров’ю нічого не шкодило. Щоранку встає раніше, щоб встигнути приготувати чоловікові корисний сніданок і зібрати з собою такий же корисний обід, а він, до якоїсь баби від неї бігає.

Те, що якась баба точно є, Маша зрозуміла одразу. Надто вже задоволеним чоловік став повертатися додому. Надто. Після тяжкого трудового дня люди такими не бувають.

Маша вже вздовж і впоперек досліджувала всі кишені чоловіка, його телефон та ноутбук, але ця парочка явно добре шифрується. Жодного натяку на сторонні любовні стосунки немає, а це вже великий такий привід задуматися. Надто вже все стерильно.

Маша сильніше прикусила куточок подушки і змусила себе припинити розглядати потилицю чоловіка, щоб не було спокуси тюкнути його лампою з тумбочки. Або… За роздумами Маша заснула.

Вранці чоловік був, як завжди, привітний, а Маша стояла на кухні і закипала дуетом із чайником. Поки в неї в руках не було жодних доказів зради, влаштовувати чоловікові скандал вона вважала нижчим за свою гідність. Але сьогодні вона ці докази здобуде.

Коли чоловік відбув на роботу, Маша зателефонувала начальнику, сказала, що захворіла і відпросилася на день. У неї сьогодні були справи важливіші, ніж якась там робота. У неї шлюб руйнується! І сьогодні Маша була сповнена рішучості відтягнути за косми руйнівний елемент.

Випросивши машину у подруги, Маша вирушила шпигувати за чоловіком, припарковавшись біля його роботи. Сидіти вона приготувалася весь день, для чого взяла із собою воду та смаколики.

Перші три години сиділося легко, хоч і нудно, а потім вилізла перша непродуманість плану. Маша захотіла до туалету. Вона дуже боялася пропустити чоловіка, але організм сигналізував, що ще трохи, і Маші буде дуже соромно дивитися власниці машини в очі.

Довелося терміново вирішувати цю проблему поїздкою до найближчого торгового центру. Там Маша, яка скинула з плечей вантаж, захопилася і мало не забула, навіщо взагалі сьогодні вийшла з дому.

Коли вона повернулася до офісу чоловіка, місце, де вона стояла раніше, вже було зайняте, довелося вставати ближче і старанно ховатися, щоб її не було видно.

Від нудьги спостереження Маша майже задрімала, але тут машину почали евакуювати, і сон злетів, як і не було. Маші довелося відбивати автомобіль від принципових евакуаторників і навіть дати на лапу, щоб її, яка нахабно припаркувалася під непомітним знаком, нікуди не забирали.

Маша втратила гроші, зате підбадьорилася і скоротала час до закінчення робочого дня чоловіка. О шостій годині з офісу повалив народ і серед них Маша помітила власного чоловіка.

Маша дочекалася, коли чоловік відійде на достатню відстань, і поїхала за ним. Прямував він не в бік будинку. Маша сильніше стиснула кермо і вже передчувала.

Поїздка, на подив Маші, була короткою. Чоловік повернув за ріг і увійшов до чебуречної. Маша здивовано зупинилася навпроти вікон закладу, через які й спостерігала, як чоловік замовив собі три величезні чебуреки і відійшов до далекого столика, де й вмяв за милу душу спочатку один, потім хвилин через двадцять другий, а ще через п’ятнадцять третій.

Їв чоловік так апетитно, що сама Маша мало не захлинулась, коли раптово не пікнув телефон. Надійшло повідомлення від чоловіка, який питав, що треба купити додому, і повідомляв, що скоро буде.

Маша швидко відповіла, що нічого не треба, і поспішила додому. На серці у неї відлягло і пташки співали, і метелики пурхали, та інша внутрішня фауна тріумфувала. Чоловік їй не зраджує! І ось чим від нього пахло! Чебуреками! Просто Маша зі своїми дієтами вже зовсім забула, як вони пахнуть. Їй терміново потрібно додому, але спочатку в магазин за м’ясом та борошном.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!