Мати не хоче йти на весілля до своєї дочки, тому що наречений не відповідає її очікуванням. Я вважаю, що моя родичка неправа

У нашій сім’ї нещодавно сталася радісна подія: я нещодавно дізналася, що моя улюблена племінниця незабаром виходить заміж. Буквально кілька днів тому Катюша заходила до мене на чай та принесла запрошення.

Катя – дочка мого рідного брата. Ми з ним та його дружиною у прекрасних стосунках. А сама Катя просто чудова дівчина.

Племінниця у школі навчалася на одні дванадцятки, закінчила із золотою медаллю, сама вступила на бюджет до бажаного ВНЗ, його теж закінчила із червоним дипломом. Не пам’ятаю, щоб Катя цілими днями сиділа над книжками. Вона просто розумна дівчинка, має гарну пам’ять і вона любить вчитися, схоплювала все на льоту.

Після навчання Катюші одразу запропонували роботу у великій компанії. Вона сама нагромадила гроші на квартиру. Звісно, ​​якусь частину суми додали батьки, але основну частину грошей племінниця назбирала сама. Нещодавно перестала ремонт робити у своїй квартирці, запрошувала нас на новосілля. Катюша все обставила затишно та зі смаком.

Ось кілька місяців тому від Катіної мами я дізналася, що у племінниці є хлопець. Нещодавно покликав її заміж.

Я була щаслива за нашу Катюшу, з радістю прийняла запрошення та привітала племінницю з майбутньою подією. Я бачила, що Катя сама світиться від щастя. Напевно, закохана у свого нареченого по вуха.

Кілька днів тому я поспілкувалася з Катіною мамою і мою радість з приводу майбутнього весілля трохи затьмарили.

– Не подобається він мені, – зізналася Юля, дружина мого брата.

Юля розповіла мені, що Катін обранець старший за неї на 10 років. Він сам із якогось невеликого містечка, сюди приїхав у пошуках кращого життя. У рідному місті в нього залишилася колишня дружина та дитина, якій він платить аліменти. Заробляє він небагато, бо вищої освіти в нього немає, він навчався у технікумі, а потім одразу пішов працювати.

– Гаразд, опустимо момент грошей. Найгірше тут в іншому. Адже він мою Катю взагалі не поважає! Може іноді так пожартувати, що зі сорому згоріти можна. Та й Катя скаржиться на нього. Він ні в що її не ставить, каже, що не зобов’язаний звітувати, де був, що робив і на що витратив гроші. Лаються вони часто, Катюші тільки нерви тріпає, – зізналася Юля.

– Для чого тоді такі стосунки? – здивувалася я.

– Катя каже, що дуже любить його і не хоче з ним розлучатися. Сподівається, що він зміниться, нікого не слухає. Яке ж тут кохання, коли він так до неї ставиться? Що ж після весілля буде? – з гіркотою в голосі сказала Юля.

Я постаралася підтримати та заспокоїти родичку, але вона у відповідь тільки похитала головою. Сказала, що взагалі не сприймає нареченого дочки за майбутнього зятя.

– Цей нахабний мужик мою Катю просто використовує, щоб краще влаштуватися. Живе у неї на всьому готовому, половину зарплати витрачає на аліменти, а половину на свої гулянки.

Юля зізналася, що навіть не хоче йти на весілля до дочки.

Я сказала, що так не можна. Адже єдина донька виходить заміж і для неї ця подія багато важить.

– Раптом у них все вийде. Може, ще все налагодиться, – сказала я.

Юля залишилася при своїй думці, каже, що довго вони не проживуть і незабаром розбіжуться.

– Ось зустріне нормального хлопця, тоді й погуляю на весіллі. Зараз навіть думати нудно про те, щоб туди йти. Язик не повернеться її привітати. А на весілля ще й його родичі приїдуть.

У нього батько п’є, ніде не працює, мати на ринку торгує. Там же ні про освіту, ні про яку культуру й не йдеться. Та й дивлячись на цього чоловіка немає жодного бажання спілкуватись ні з ним, ні з його ріднею, – каже Юля.

Я вийшла з квартири брата з тяжким серцем. Все ж таки Катя теж для мене рідна людина, і я за неї переживаю.

Ось як виходить, що в неї все добре склалося з навчанням і роботою, а в особистому житті зовсім не пощастило? Здавалося б, розумна дівчинка, але не хоче бачити того, що бачать оточуючі. Напевно, молода ще, та й почуття засліплюють.

Ще й Юля ні в яку не хоче на весілля до дочки йти, Катюша через це ображається на матір, але та непохитна. Племінниця щиро вважає, що згодом їхні стосунки з обранцем зміняться на краще, але тут навіть я вже в цьому сумніваюся. Якщо зараз у них не все гладко, то після весілля ще гірше стане, але тільки Катя нікого не слухає.

Так хочеться, щоб у племінниці все у житті склалося добре. Я вважаю, що батьки повинні підтримати свою дитину в будь-якій ситуації, навіть якщо бачать, що вона робить неправильний вибір. Адже для Каті це серйозна та важлива подія, нехай навіть наречений не відповідає нашим очікуванням.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!