Мені набридло слухати обіцянки чоловіка, тому я вирішила діяти кардинально

Вибрала собі чоловіка начитаного, скромного, із чудовим почуттям гумору та великими планами на майбутнє. Хто ж знав, що за планами нічого немає… немає прагнення їх реалізовувати, немає бажання хоч щось змінити…Часом здавалося, що й планів тих не було, ніби побачив десь по телевізору й видав за своє.

Прожили ми разом 3 роки, маємо сина. Й саме після його народження почалося пекло. Я пішла в декрет, а у чоловіка завжди все було на потім… Ось завтра, післязавтра, через місяць настане той момент, коли він почне заробляти величезні гроші… Він виношував “геніальну” ідею, яка зробить його мільйонером. Щоранку йшов “у справах”, повертався ввечері в поганому настрої, а на всі розпитування про те “чим він займався”, він постійно влаштовував скандали, звинувачуючи мене в тому, що я йому не довіряю, що він не повинен переді мною звітувати.

Нерви мої остаточно здали, коли чоловік знову зірвався на мене за те, що я “суну ніс у чужі справи”.  А справи ж зовсім не чужі, адже чоловік за три роки не приніс жодної копійки у сім’ю, жив на мою зарплату, а коли народилася дитина, то до нас почалася справжня криза. Ні копійки не маємо, тільки мої декретні кошти.

Вкотре на мене зірвався, накричав, звинуватив у недовірі. Того ж вечора він перший (і останній) раз підняв на мене руку: схопив мене за волосся і з усієї сили вдарив головою об стіну. Прийшла до тями приблизно хвилин через п’ять. Голова страшенно боліла, стояти не могла, а дитина кричала в ліжечку. То був якийсь жах. Я сяк-так уклала дитину. Дочекалася доки чоловік ляже спати, дістала на кухні качалку та ніж. Акуратно підтягла його руку до краю ліжка з усієї сили вдарила качалкою на пальці правої руки. Чоловік спочатку навіть не зрозумів нічого, але потім я побачила в його очах страх. Він, мабуть, відчув, що на той момент я була готова його зарізати.

Викинула його на вулицю без верхнього одягу (був кінець вересня), в одних капцях. Віддала йому лише барсетку із документами, але ні копійки не дала. Хоче грошей – хай заробить! З того часу він не дзвонив, не приходив. Подала на розлучення…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!