Мені соромно зізнатися подругам, що чоловіка підвищили на роботі. Вони і так мене вважають “рогатою”!

Георгій працює на фірмі вже три роки, подумував уже про зміну роботи, тому що йому, амбітному чоловікові, важко було на одному місці без кар’єрного зростання.

Тут начальниця викликала до себе мого чоловіка та повідомила, що вони виграли вигідний тендер завдяки Георгію. Тому він одразу отримав нову посаду – заступника начальника. У його компетенції входило ведення переговорів та контроль фінансових питань.

Я так горда за свого коханого! Те, до чого він йшов стільки часу, нарешті справдилося! Його гідно оцінили. Але мої замилування перебили слова подруг.

Я не можу сказати, що думка Маші та Інни важлива для мене, просто ми товаришуємо ще зі школи і звикли ділитися всіма новинами з життя.

Наприклад, Маша – найневдаліша з нас трьох. Їй і з чоловіком не пощастило, і дітей нема, ще й із роботи попросили піти. Чоловіка Марії через рік після їхнього весілля посадили за крадіжку. Машка тоді вже була в положенні, від усіх переживань і нервування втратила дитину.

Лікарі дали їй невтішні прогнози: якщо вона раптом знову захоче мати нащадків, то треба сподіватися лише на велике диво.

На роботі її підставили – повісили великий штраф за псування виробничого майна та попросили написати заяву за власним бажанням.

Інна хоч і одружена, але вони щомісяця то миряться, то розлучаються. У мене однієї все більш-менш у сім’ї та на роботі. І я маю необережність повідомляти подруг про це.

Мене Георгій застерігав мати таких подруг. Не так страшно, що їм не щастить у житті, як те, що вони заздрять мені по-чорному.

Коли ми тільки познайомилися з чоловіком, Інна мені одразу сказала, що він мені – не рівня. Хлопець без вищої освіти, тоді ще таксистом підробляв. Я її не послухала і зробила свій вибір. У нас із Георгієм міцний шлюб, два сини і ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Через два роки хочемо мати донечку.

Марія вся заздрістю зводиться, і навіть не приховує своїх почуттів. Вона мені вже третій рік твердить, що мій чоловік – жахливий бабій. За словами подруги, вона періодично бачить мого чоловіка в компанії різних жінок – то в кафе, то біля готелів.

Є грішок за мною, але мені соромно за нього. Я повелася на голослівні думки подруги і почала псувати стосунки із чоловіком. Через мої ревнощі ми мало не розлучилися.

А потім з’ясувалося, що Маша просто переплутала мого Георгія з іншим чоловіком, дуже подібним до нього. У неї в голові завжди все так просто!

Я вибачила Маші її підозри, хоч неприємний осад залишився. Я взагалі важко сходжуся з людьми, і якщо вже й заводжу дружбу, то намагаюся дружити до останнього, прощаю будь-які образи.

Близько року тому Інна розпочала стару пісню “про головне”. Тепер їй привиджується мій чоловік з іншими жінками навколо. Вона навіть висунула теорію про те, що нібито у Георгія роман із начальницею.

Подруги знали, що мій чоловік трепетно ​​ставиться до роботи, часто затримувався пізно. І говорили мені свої дурні теорії про любовний зв’язок в офісі чоловіка.

Я не припускаю такої думки. По-перше, начальниці чоловіка 57 років. Вона одружена, шановна жінка у нашому місті, ще плюс віруюча.

А чоловік мій – однолюб! Він ніколи не давав мені підстав сумніватися в його вірності. Навіть якось жартома сказав, що якщо й заведе собі коханку, то обов’язково насамперед познайомить її зі мною.

На вихідних ми плануємо організувати дівич-вечір – Маша знайшла собі нового залицяльника. Він зробив пропозицію подрузі, тому нам є що відзначити. Між тим, мені доведеться розповісти Маші та Інні про підвищення чоловіка, так у нас заведено – ділитися важливими новинами з життя.

А мені так соромно! Навіть не знаю, чому я відчуваю це почуття, коли, навпаки, мушу радіти за чоловіка. Ось сиджу і думаю – як мені вийти зі становища.

Я не хочу ділитися з подругами робітничими успіхами чоловіка, тому що риторика всього вечора знову скотиться про його романи.

Якщо бути точніше, Інна почне своє: “Я ж тобі казала, чому він затримується на роботі! Ось, будь ласка, результат на обличчя!”

Вона вже раніше натякала мені на те, що якщо Георгія підвищать на службі, то це буде доказом його службового роману. А я не хочу мусолити ці неприємні та порожні теми.

Думаю, краще вже один раз промовчати та не ділитися з подружками тим, що чоловіка підвищили. Щастя любить тишу, тому постараюся всіляко відводити увагу подруг від себе.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!