Мій найстрашніший кошмар стався наяву. Чоловік пішов до іншої, але перед цим заявив, що зробив це завдяки мені

Ми прожили разом вісім років. Я дуже любила Ігора і досі люблю. Але він дуже образив мене прямо напередодні весілля.

За чотири дні до урочистої церемонії мені зателефонувала подружка і сказала, що Ігор після парубоцької вечірки поїхав до себе в компанії дівчини на виклик. Їй про це повідомив хлопець, який також був присутній на заході. Він просив Дашу нічого не розповідати мені, але ж ми – подруги!

Я приперла до стінки нареченого і дізналась правду. Так, він мені зрадив прямо перед весіллям. Каявся і просив пробачити.

Мені було і боляче, і прикро, і соромно водночас. Я не знала, як мені далі жити, а ще переживала за наше весілля. Скасовувати вже пізно було, та й що люди скажуть?

Все ж шептатимуться за моєю спиною, що я – така нарена, якій наречений роги наставив, навіть ще не ставши чоловіком!

Злість і образа переповнювали мене, але Ігор присягався, що ніколи в житті більше не подивиться наліво. Що це було просто божевілля, миттєвий потяг!

Я залишила все, як є, хоч у глибині душі несла цю образу та біль від зради. Ігор за цей час зарекомендував себе, як порядний сім’янин, вірний чоловік.

Ні разу він не затримувався так на роботі, його соціальні мережі були для мене в повному доступі, і пароль від телефону я знала. Але це не допомагало мені впоратися з дикими ревнощами, які з’їдали мене зсередини!

Якщо Ігор при мені вітався на вулиці з жінками, то я виходила з себе і репетувала на нього як шалена. Жінка могла бути просто колегою, сусідкою, знайомою його мами – та будь хто! Але мені всюди мерехтілися коханки.

Зрозумівши, що без допомоги фахівця не впораюся, я звернулася до психолога. Однак він мені не допоміг нічим!

Може, я потрапила до рук слабкого фахівця, який не зміг зрозуміти суть моєї проблеми і допомогти мені знайти вихід із ситуації. Але після сеансів мені стало лише гірше!

Психолог переконував мене, щоб я прийняла факт зради чоловіка і вирішила для себе: прощати його і жити далі або піти і не мучити себе та Ігора. За його словами, подружнього щастя не буває без довіри.

Про яку довіру тут можна говорити, коли чоловік таке витворяє перед весіллям?! За 8 років шлюбу у нас народилася дочка, їй уже 6. Я, начебто, як щаслива з Ігором, але живу в постійному очікуванні нової зради.

Моя мати мені завжди казала, що своїми підозрами та виносом мозку я і наштовхну свого мужика на зраду. Мовляв, мої дії лише підпалюють інтерес до такої авантюри.

Подруга теж намагалася мене заспокоїти, навіть записала на якісь курси з віддаленої роботи, аби я свою голову зайняла чимось кориснішим, ніж лаятись з Ігором без приводу.

Всі ці роки наші чоловіки тісно спілкуються та регулярно проводять вихідні разом. Даша запевняє, що Ігор мені вірний і дуже кається в тому, що накоїв по молодості.

Він поділився своїми переживаннями із чоловіком моєї подруги, а вона передала мені. Я ніби і розумію і бачу, яка я дорога своєму чоловікові, але я не можу відпустити образу і навіть думала про те, щоб найняти детектива, щоб той стежив за Ігором цілодобово.

Як дізналася цінник подібних послуг, бажання одразу випарувалося. Але закочувати істерики Ігору я не припинила. Щовечора у нас стіни тремтіли від моїх претензій.

Два місяці тому Ігор зібрав речі та пішов із дому. Він не одразу зізнався, де живе. Але подруга дізналася у свого чоловіка – Ігор живе з якоюсь жінкою, з якою познайомився на старій роботі.

Чоловік розповідав мені про неї, але тільки як про колегу. Я вірю, що їхній роман почався нещодавно, але не можу змиритися з тим, що втратила чоловіка назавжди!

Мама ще на мозок капає: “Що, домоглася свого? Своїми докорами відправила чоловіка в чуже ліжко!”

Життя жорстоко покарало мене за свій егоїзм та відсутність здорового глузду. Я каюсь, і мрію тільки про одне: щоб Ігор повернувся до сімʼї.

У мене був час, щоб усвідомити весь тягар атмосфери, яку я створювала для чоловіка у стінах рідного дому. Якщо він погодиться почати стосунки з чистого аркуша, я буду зразковою дружиною, перестану його пиляти через дрібниці.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!