Моя дружина вперше летіла літаком й дуже переживала, а потім стався дивний збіг, через який вона не говорила зі мною тиждень

Моя дружина дуже боязка. Вона жодного разу не літала літаком чи плавала на човні. Зажди знаходить причини, щоб цього не робити, на будь-яку активність в неї не відмазка. А я навпаки ризик та екстрим дуже люблю, що року намагаюся спробувати щось нове, тому вирішив зі страхами коханої боротися рішуче.

Придбав тур у Єгипті. Звісно ж квитки на літак. А там будемо кататися по пустелі та занурюватися з аквалангом, але про це вона ще не знала. З неабияким хвилюванням жінка проживала кожен день перед вильотом, а коли настав день Х, я вирішив зробити їй невеличке навчання, як поводитися на “повітряному судні”.Розповів їй декілька правил, що можна, а що не можна вмикати на борту літака тощо, окрім того, заспокоїв, що нам все пояснять вже безпосередньо на борту.

Коли ми пройшли реєстрацію та сіли в літак, кожен з пасажирів мав буклет “як поводитися у літаку”. На ньому було зображений перекреслений телефон та CD-плеєр (не знаю чому). Сам я літав неодноразово й чудово знав, що слухати музику через плеєр на борту не заборонено, тому витягнув його й саме шукав навушники.

Дружина, побачивши плеєр вже не могла всидіти спокійно й намагалася мене зупинити щоразу питаючи “Може не треба?, Намальовано ж  що не можна”. Я їй спокійно намагався пояснити, що робив так вже багато разів і все було добре. Ніби повірила. А тоді сталося найсмішніше для мене та найстрашніше для неї.

В момент, коли я натискаю кнопку PLAY, літак потрапляє у повітряну яку і ним починає трясти. Крики дружини тоді почув весь екіпаж. А зі мною вона не розмовляла цілий тиждень.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!