Мрію вийти на роботу, але чоловік не пускає, вимагає другу дитину

До мого повернення на роботу залишився рік, але чоловік задумався про другу дитину. Я в свою чергу хочу знову працювати через кілька причин, найважливіша з них – брак грошей.

Дочці пішов другий рік, і я з величезним нетерпінням чекаю, коли повернуся до свого колективу. На жаль, зробити це достроково я не могла через те, що на моє місце взяли іншу співробітницю.

Вона вела якийсь новий проект і начальство заявило, що не чекає на мене раніше за визначений термін. Якби не було цієї скрути, я б відразу повернулася на роботу, а чоловіка залишила з дитиною.

Справа в тому, що до моєї вагітності чоловік отримував досить мало, тоді все лежало на мені. Після того, як він дізнався, що стане батьком, наповнився ентузіазмом і знайшов підробіток. Тоді я вирішила, що можна не перейматися грошима.

Чоловіка вистачило ненадовго і він вирішив, що йому потрібен перепочинок. Ми почали економити на всьому, я працювала з останніх сил, аби відкласти більше. Чоловік у цей час готувався до важких часів і після мого виходу в декрет пішов на підробіток.

Чоловік попрацював півроку і знову потребував перепочинку. Перепочинок триває і це позначається на фінансовому показнику. Єдина його робота непостійна і працює він лише тоді, коли є замовлення.

Під час простоїв він просто лежить і дивиться у стелю. Просити посидіти його з дитиною марно, зазвичай відмовляє, але якщо благати і принижуватися, тільки тоді він готовий.

З кожним днем ​​наше фінансове становище погіршувалося. Єдиний порятунок був у підтримці батьків. Це було приємно, але мені було дуже соромно, бо я вже самостійна, доросла жінка. Батьки чоловіка допомагали, але краще б допомогли йому з роботою та пояснили, що таке безгрошове життя ні до чого не приведе.

Все це викликало велику кількість сварок. Я не могла змиритися з тим, що весь одяг дочки став занадто малим, а “годувальник” ні до чого не вдавався. Їди теж було не густо, часом холодильник був зовсім порожній. Чоловік все це ігнорував, його все влаштовувало.

В результаті я не стрималася і вирішила все йому висловити. Це був найбільший скандал у нашому сімейному житті, але це дало результати, і чоловік знову повернувся до підробітків. Це хоч якось пом’якшило ситуацію, але я мріяла повернутися до роботи, щоби перестати жити від зарплати до зарплати.

Найкумеднішим виявилося те, що чоловік випалив про другу дитину. Він схотів, щоб у нас був син. Я була збентежена такою заявою. Ми з величезним трудом пережили цей декрет і відразу ж йти на другий – марення!

Я почала говорити з чоловіком на цю тему, що у нас не вистачає фінансів на їжу і другу дитину ми точно не забезпечимо. Мій чоловік почав заявляти протилежне – мовляв, не гроші роблять нас щасливими.

Але сам він не міг навіть нормально забезпечувати сім’ю і чекав на манну небесну. Діти вимагають великих витрат, які з кожним роком ростуть і все не обмежується одним дитинством. Чоловік цього не бажає розуміти.

Я сама не претендую на звання найбагатшої жінки планети, не мрію про велику віллу на березі моря. Я хочу, щоб у нас завжди була їжа, дах над головою, жодних кредитів та боргів. Більше не хочу думати – купити підгузки дочці чи білизну собі.

Для себе я вирішила, що другу дитину заводити не буду, не хочу знову йти у жахливий декрет. Чоловік лише говорить, а сам нічого робити не хоче. Зараз намагатимусь повернутися на роботу, виправити наше фінансове становище та забезпечити дочці гарне дитинство.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!