“Мушу забрати її з того пекла”, – Микола хоче викрасти свою дівчину від батьків

Не те щоб я був озлоблений на цих людей чи погано до них ставився. Та їхня поведінка та вчинки мене вражають (у поганому сенсі звісно), що вже немає сил терпіти, й не хочеться, щоб моя кохана страждала. Її мати – це не людина, а монстр! За батька мало можу сказати, тому що він просто ховається за спину матері й не ніколи не захистив доньки.

Ще з ранніх років мати (Галина Миронівна) принижувала мою кохану Уляну. Що б вона не зробила, все не так. За не витерту пилюку чи пересолений суп дівчина вже отримувала паска. За погані оцінки залишалася без телефону та тиждень під домашнім арештом. А про погані оцінки, я маю на увазі нижче 10 балів. А їй на той момент було всього лиш 10-12 років! До цього всього її мати часто принижувала словесно, завжди називала то нікчемою то нікому не потрібною. Як у такої дитини має бути бажання жити, розвиватися і щось взагалі хотіти в житті??

Уляна виросла, закінчила з відзнакою школу, вступила на бюджет до університету, що правда в нашому місті. Мати змусила її піти підробляти, мовляв, нічого дорослій дівці сидіти в мене на шиї. До речі, вона сама давно не працювала, а жила лише на гроші від здавання квартири, яка дісталася від батьків. Життя Уляни було завантажене на 150%: навчання, вся хатня робота повністю на ній, вечорами підробляє у забігайлівці чи нянькою — сидить із дітьми. Мати перевіряла соц.мережі, електронну пошту, якщо писали хлопці-одногрупники, то обзивала дочку повією.

Я ж познайомився з Уляною прямо як у фільмі — зіткнулися в коридорі універу, розсипалися конспекти та посібники, почали збирати та познайомилися, розмовляли. Вона з самого початку здалася мені незвичайною — дуже тихою, скромною, не такою, як інші дівчата, з якими я спілкувався. Дізнався в якій групі вона вчиться і став підстерігати її після пар. Потім я зрозумів, чому вона не давала мені телефонного номера, щоб не бути покараною!

Так потай ми зустрічалися близько пів року, Уляна мало розповідала про маму, але я зрозумів, що це не проста людина. Якось я вмовив познайомити нас. То був кошмар — скільки ж помиїв ця жінка вилила на свою дочку! Намагалася довести мені, що вона дурна, жадібна, нікчемна господиня… У результаті я посварився з Галиною Миронівною, а Уляна наступного дня прийшла із замазаним синцем на вилиці.

Нам до захисту дипломів лишилося 3 місяці. І я просто благаю її кинути все і поїхати якомога далі від її “маман”, інакше у нас ніколи не буде нормального життя! Кохана начебто згодна.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!