Ми прийшли до мене, і вона вмилася: моя невесела історія… Але кінець її досить веселий, не переживайте!

Познайомився я з дівчиною на одному заході з друзями, і вона мені одразу сподобалася. Її великі виразні очі звели мене з розуму. Але мене чекала каверза. Але про все по черзі.

Ми стали зустрічатися і якось я запросив її до себе додому. Ми добре провели вечір, випили трохи вина. І ось настала ніч. Я вирішив першим сходити у душ, за мною пішла Світлана.

Скажу вам, що наші почуття були досить серйозні. Вона мені подобалася як людина, я полюбив її душу, її манери. І ось Свєта, моя улюблена Свєта з виразними очима вийшла з душу.

В одну мить мені здалося, що моя Світлана пішла, а вийшла звідти якась інша жінка. Переді мною стояла непоказна дівчина з маленькими та вузькими очима, з блідою та проблемною шкірою.

Я навіть хотів запитати, де МОЯ Світлана… Але вона посміхнулася, і я зрозумів, що це вона. Довелося вдавати, що нічого не сталося. Але всередині мене вирувала буря.

Щоб дівчата мене зрозуміли, наведу такий приклад. Уявіть, ви зустрічаєтеся з накаченим хлопцем, приходите до нього додому, він роздягається, і виявляється, що замість його м’язів були три футболки, криві ноги, приховані під широкими джинсами і в нього зовсім немає преса.

Звичайно, жити можна, але ж цієї хвилини вам буде складно вдавати, що нічого не сталося. Але я все ж таки зібрався і усвідомив, що її люблю її незалежно від зовнішніх факторів. Адже я полюбив її душу.

Весілля наше незабаром відбулося. Тепер я дивлюся на мою Світлану і розумію, що головне в людині не зовнішність, хоч тоді дещо ходив «під сильним враженням».

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!