Ми виселили батьків на дачу і чомусь нам зовсім не соромно!

Ми виселили батьків на дачу і чомусь нам зовсім не соромно!

Ми живемо в  квартирі, а мої батьки на дачі. А тепер розповім як же ми, такі погані і жахливі, виселили батьків і чому нам не соромно.

Звичайно вплинуло те, що нам в квартирі мало місця – ми живемо в трикімнатній квартирі семеро.

Поки діти були маленькі це було не так помітно. Плюс батьки працювали, чоловік мій теж. А вдома в основному була я з дітьми і бабуся.

Потім тато пішов на пенсію, а мама ще працювала. Тато два місяці провів з нами, займався оформленням пенсії, просто відпочивав і допомагав з дітьми. За що йому спасибі.

А по весні він поїхав на дачу доробляти обробку будинку. Я не розбираюся в будівництві і не знаю що саме він доробляв, але виїхавши в березні, він залишився на дачі до листопада. А мама їздила до нього на вихідні після роботи.

На питання «чи збираєшся в місто?» тато відповідав, що робити там нема що. А тут свіже повітря і багато справ по дому і городу.

Коли на пенсію пішла мама (це було по весні), вони поїхали на дачу і жили там все літо і до жовтня до кінця місяця. Вони люблять збирати гриби, просто гуляють, мама в’яже, тато по дому щось робить.

На наші запитання «коли приїдете і чи не набридло вам» вони відповідали, що якщо мені потрібна допомога з дітьми, вони готові приїхати в будь-який час і допомагати. Але їм дуже  добре на дачі.

Взимку батьки приїжджають додому, ходять по своїх справах щодо пенсії і подібних речей, допомагають з дітьми.

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!