Над дівчиною сміялися з однокласниками через її повноту. Вона вирішила схуднути і стала випускною зіркою обговорювати

Жозефіна завжди була схильна до повноти. Спочатку пишні форми ніяк її не турбували, поки хтось із однокласників не сказав її адресу образливий і неприємний жарт. Його ініціативу підхопили інші. У результаті дівчинка стала справжнім посміховиськом у класі.

Жозефіна зненавиділа себе та своє тіло. Через великі габарити з нею ніхто не хотів спілкуватися і дружити, хоча дівчинка була досить розумна і начитана.

Жозефіна стала рідше виходити з дому. Було нестерпно чути образливі репліки від однокласників. На відміну від багатьох інших звичайних підлітків, дівчина не мала можливості виконувати елементарні фізичні вправи. Вона була незграбною та неповороткою.

Якось ваги зафіксували позначку сто тридцять шість кілограмів. Жозефіна мало не зомліла від побаченого. Далі так продовжуватись не могло. Потрібно було щось змінювати, але дівчина не могла знайти сили почати боротьбу.

Одного чудового дня Жозефіну раптом осяяло: лише через два роки у неї буде випускний. Цей хвилюючий та важливий захід, безумовно, є пріоритетним для будь-якого підлітка. Це прощання з дитинством та путівка у нове, доросле життя.

Випускний бал – унікальна можливість для будь-якої дівчини постати в ефектному образі та вразити оточуючих своєю красою. Жозефіні похвалитися було нічим, та й гарну сукню з її формами навряд чи вдасться знайти. У цей момент дівчина зрозуміла, що стане її основною мотивацією: їй треба схуднути до урочистого заходу. Зрештою, після довгих років мук вона заслужила стати королевою балу.

Жозефіна вирішила негайно приступити до активних дій. Вона виключила з раціону цукор і все солодке та сіла на низьковуглеводну дієту. Спочатку було складно. Виникало бажання кинути все, пошкодувати себе і побалувати улюбленими ласощами. Дівчина намагалася відганяти ці думки. Вона не давала собі жодних поблажок.

За рік Жозефіні вдалося скинути цілих шістдесят три кілограми, тобто майже половину своєї ваги. Після такого неймовірного схуднення знайомі та друзі просто перестали впізнавати дівчину на вулиці. Нарешті вона досягла того, про що так довго мріяла – стала стрункою та красивою.

Завдяки схудненню школярці вдалося підібрати розкішну сукню на випускний. Їй навіть доручили роль ведучої на урочистому заході, що відбудеться наступного місяця.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!