Над її зовнішністю сміявся весь інтернет, а вона змінилася і втерла всім ніс

 

З одного боку, завдяки мережі ми завжди на зв’язку з рідними та знаємо усі важливі події, які трапляються у світі. Але з іншого — скільки негативу та насмішок зазнають люди, чия зовнішність не підлягає стандарту.

На жаль, в наш час досить багатьом людям не з чуток знайоме таке поняття, як цькування. Також в мережі його люблять називати новомодним словом «Хейтинг».

Люди пишуть злі коментарі, розносять чутки та й взагалі обговорюють людину за її зовнішність. Так і сталося з героїнею нашої статті Веронікою Зайцевою.

Все почалося з того, що звичайна дівчина зареєструвалася в соцмережі «ВКонтакте». Це було у 2012 році, на той момент дівчині було всього 16 років. Вона розмістила на своїй сторінці шкільні фотографії, а також кілька звичайних кадрів з життя.

Якийсь «розумник» взяв кілька фотографій дівчини та перетворив на меми та приколи, які поширилися мережею. Багато людей висміювали та обговорювали її зовнішність. Дівчина дуже важко переживала знущання інших й  впала в глибоку депресію, видалила сторінку з соцмереж. В Інтернеті повзли чутки, що дівчина збирається покінчити життя самогубством.

Дівчина отримала багато комплексів та зникла повністю з мережі.

Пройшло декілька років, зараз дівчині 24 і її впізнали на світлинах одного молодого хлопця. Ним виявися її чоловік, який запевняє, що в них хороші стосунки й дякує долі, що зустрів таку прекрасну і добру дівчину.

Варто зазначити, що зараз дівчина кардинально змінилася: Вероніка зробила стрижку, почала користуватися косметикою і виглядає цілком задоволеною життям.

Бажаємо парі довгих і щасливих років життя!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!