Надія дуже хоче сімейного щастя, та їй вже кілька років не дає спокою одна річ

Як тільки ми з чоловіком одружилися, життя наше було прекрасним. Та з роками з’являється побут, ти перестаєш дбати про себе так, як колись і все змінюється між вами з чоловіком. Ну дівчата, хіба не так? Через кілька років після шлюбу я вже була + 10 кілограмів. Сама не розумію, як так сталося. Та своє зображення в дзеркалі я любити перестала, а з чоловіком стосунки взагалі охололи, живемо наче сусіди. А я так хочу сімейного щастя!

Мені терміново треба схуднути, а сили волі немає ніякої. От хоч убийте, намагаюсь, умовляю себе, і ніяк. Вже третій рік пішов, скину кілька кілограмів і майже одразу їх набираю. Дивлюся всілякі відео з схуднення, всі в один голос кажуть: потрібна мета. Купила плаття менше на два розміри – не та ціль, все одно не мотивує. Чоловік почав заглядатися на худорлявих дівчат на вулиці – чим не ціль? А ні, мене це злить, я скандалю, плачу, засмучуюсь, але не мотивуюсь.

А ще кажуть: якщо розсердишся, то потім на цьому пориві будь-яка справа робиться вдвічі швидше та легше. Зі схудненням це не працює. Я коли злюсь, їсти вдвічі більше починаю. Раніше худенька була, як тростинка. Шанувальників було – хоч відбивайся, подружки заздрили, що могла їсти будь-яку їжу та не повніти. А потім як мене понесло – не зупинитися. Дійшло до того, що мамі віддаю речі, бо давно її за обсягами випередила.

Жаль себе, свої роки, я ж молода ще. Хочу виглядати добре, подобатися собі, хочу, підходячи до дзеркала, собою милуватися, щоб чоловік на мене тільки дивився і ревнував до інших. А поки що виходить все навпаки. Прагну, мрію, бажаю чогось, а всі старання даремно. Сили волі немає. Їсти не можу припинити. Навіть від хліба не можу відмовитись, про солодке мовчу! Як знайти ту мотивацію?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!