Найкраща подруга зрадила Катю, тож та вирішила помститися

Я не була гидким каченям, аж ніяк. Та я не вміла правильно підкреслювати свою красу, завжди тікала від уваги, тож мене постійно ображали, сміялися з мене, навіть принижували, а я не вміла дати відсіч.

В мене практично не було друзів через це. Тільки одна – Роксолана. Ми проводили досить багато часу разом, та як потім з’ясувалося, спілкувалася вона зі мною тільки через те, що я їй допомагала робити домашню роботу. Але найбільшим ударом було те, що всі секрети, про які я розповідала, вона потім видавала своїм друзям. Після цього я замкнулася ще більше.

До десятого класу я почала розуміти, що так жити неможливо – не хочу бути посміховиськом. Хлопця на той момент у мене ще жодного разу не було, і це ще один привід для глузування однокласників. У Роксолани на той час з’явився хлопець. Високий, зовнішність середня, але щось у ньому було благородне. І я закохалася. Нерозділене кохання – це ще один удар по самолюбству. Та я не хотіла бути гіршою за інших, тож вирішила змінити своє життя раз і назавжди.

Я почала читати багато книг з психології, і можу сказати, що вони частково змінили моє мислення, що стало рушійною силою для зовнішніх змін. Я почала користуватися косметикою, змінила зачіску та стиль одягу.

Хлопці, природно, помітили зміни у мені, насмішок значно поменшало. Я навіть стала цікава декому з них. Та мета моя була – хлопець подруги. Не лише через закоханість, а й через банальну помсту. Тому я почала діяти. Посміхалася йому, коли він був один, акуратно дивилася в його бік, говорила “привіт” під час зустрічі. Ще я змінила стиль одягу та зачіску. І він усе частіше звертав на мене увагу.

Школа закінчилася, відгримів випускний. Відбити його я не встигла, чому трохи засмутилася. Проте, впевненість собі я підняла. Однак доля та ще штука. Він знайшов мене сам. Просто прийшов до мого будинку та запросив на побачення. Подругу покинув.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!