Наречена 3 роки готувалася до весілля, а подруга за хвилину зіпсувала свято

Аня довгі роки ретельно підбирала вбрання, місце проведення весілля, враховувала всі деталі, щоб її головний день був чарівним та незабутнім. “А Іра зіпсувала все, на що Fyя витратила три роки, за одну хвилину лише тим, що прийшла на її весілля!

Як виявилося, Аню обурило не те, що подруга поводилася неналежним чином на весіллі або влаштувала якусь гидоту. Справа в тому, що за довгі три роки, протягом яких йшла підготовка, Іра встигла зустріти чоловіка, вийти за нього заміж і завагітніти.

На весілля до подруги дівчина, природно, прийшла у супроводі чоловіка, який виявився високим красенем, який приковував до себе погляди всіх дам, присутніх на урочистості. Більш того, в Іри вже був помітний животик, який вже округлився, і увага майже всіх гостей була прикута до неї. Кожен із знайомих підходив до Іри та її чоловіка, вітав їх із швидким поповненням сім’ї.

А у нареченої Ані це викликало невимовну злість. Ще б! Адже вона цілих три роки готувалася до цього дня і продумала всі деталі, щоб день її весілля зберігся в пам’яті кожного з присутніх.

А всі гості тільки й робили, що обдаровували увагою її вагітну подругу та її симпатичного чоловіка, ніби зовсім забувши про наречену та нареченого і не помічаючи красиво прикрашеного залу, приємної живої музики та неймовірно смачних страв. Дівчина навіть думає над тим, щоб переграти весілля, але Іру на неї вже не запрошувати.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!