Наречена сина привела до нас своїх батьків: краще б вона цього не робила

Десь шість місяців тому наш син розповів, що зустрів чудову дівчину та їхні стосунки дійшли до того моменту, що він серйозно починає думати про шлюб. Яна, обраниця нашого сина, ще навчається у коледжі та живе у гуртожитку. На навчання дівчина приїхала з іншої області. Ще ми дізналися, що Яна майже на два роки старша за нашого сина.

Бачити Яну ми стали часто, майже щотижня вона зазирала до нас у гості. Дівчина нам дуже сподобалася – гарна, з гарним вихованням, розумна та приємний співрозмовник. Незважаючи на всі позитивні якості, щось у взаєминах Яни та мого сина здавалося мені насторожуючим, навіть почала підозрювати у себе вроджене неприйняття до невістки, про яке так часто люблять жартувати.

Мені здається, що моя настороженість походить від інтуїції. Нас складно назвати багатими, але я зазначила, що в матеріальному плані Яна та її сім’я мають набагато менше, ніж ми. Дівчина може розраховувати тільки на свою стипендію, особливої ​​можливості допомогти її батькам немає. Для дівчини наш син може здатися дуже гарною партією, нехай навіть свого житла у місті поки що немає.

Кілька днів тому відбулася ще одна важлива для молодої пари подія – Яна вирішила познайомити нас зі своїми батьками. Вони якраз приїхали до міста відвідати доньку, і вона запитала, чи не можуть вони прийти до нас познайомитись. Вирішили провести зустріч сімей у вихідний. Я з самого ранку вирушила за покупками, плануючи після повернення додому накрити стіл і прибрати, а чоловік залишився вдома.

Коли я повернулася, виявилось, що гості вже прийшли. Батьки Яни опинилися на нашому порозі за кілька годин до того, як було призначено зустріч і моєму чоловіку довелося розважати гостей, поки решти не було вдома. Чоловік був дещо збентежений.

Може здатися, що візит на пару годин раніше це не особливе порушення етикету, тим більше, в нашій країні несподівані гості нікого не здивують, але мені здається, що на першу зустріч краще приходити в обумовлений час.

Мама Яни у жартівливій формі висловила мені докір з приводу не накритого столу, що також залишило свій осад.   На зауваження я пожартувала і відразу ж змінила тему.

Розмовляли ми здебільшого на абстрактні теми, хоч і спробували поговорити про майбутнє дітей. Ми з чоловіком намагалися підійти до цієї теми делікатно, а от батьки Яни були досить відвертими.

Виявилося, у гуртожитку Яні не подобається, а на оренду квартири у її сім’ї грошей немає. Батьки дівчини без винятку сказали, що молодятам варто жити разом, так вони впізнають один одного краще. Виявилося, що Яна прекрасний кулінар і, якщо дівчина переїде до нас, вона зможе допомагати мені з домашніми справами та дітьми.

Судячи з розмови, главою сім’ї є мама Яни, тато ж волів відмовчуватися, зрідка підтакуючи дружині. Під час чаювання в мені вирувала агресивність, я розуміла, що ще трохи і знайомство з батьками дівчини закінчиться скандалом.

Я не зарозуміла і нормально поставилася до того, що батьки Яни прості люди із села. Набагато більше мені не сподобався їхній натиск та нахрапистість, бажання нашими руками вирішити проблеми їхньої дитини.

На прощання ми посміхалися та обмінювалися стандартними фразами про приємне спілкування. Син із Яною вирушили погуляти, а я поділилася своїми емоціями із чоловіком. Виявилося, чоловік повністю розділяє мою позицію, вважаючи сім’ю дівчини меркантильною та зухвалою.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!