Не в зморшках справа! Вашу вікову недоглянутість роблять не вони, а зовсім інші 7 ознак

Вже повірте, як би гладко ми не полірували собі обличчя, ми не виглядатимемо молодшими. Як би ми не фотошопили фотографії, це не врятувало б нас у житті, навіть якби придумали фотошоп для аналогового простору. Вік, він не тільки зморшками дається взнаки, вони якраз менше з зол.

Придивіться до себе, подумайте, чи є у вас ознаки цього списку? Може, ще не пізно щось виправити і створити про себе приємніше враження?

Без гарної усмішки нікуди. Нехай навіть шкіра ваша в порядку, але якщо ви не можете посміхнутися, блиснувши рівними білими зубами, у вашої зовнішності забирається 10 очок відразу. До речі, губи теж псують посмішку. Суха потріскана шкіра неприпустима, губам потрібен догляд та зволоження.

Похмурий погляд видає втому від життя. Посмішка, теплий погляд і помірний макіяж покажуть світові, що ви ще ого-го, а ось погляд бездомного собаки, який просить комплімент, старить миттєво. Навчіться дивитися тепло та з посмішкою – вас знову почнуть називати дівчиною, перевірено не раз.

Шия вимагає догляду, як і обличчя, інакше кругові зморшки, так звані кільця Венери, проявлятимуться яскравіше і яскравіше. Допоможе гімнастика для шиї, креми, що підтягують, але головне — подушка для сну. Підшукайте для себе зручну ортопедичну, щоб гарно спати і спати.

Нічого на світі не може завадити сучасній жінці підфарбувати сиве коріння. Фарб на ринку вистачає. Колір потрібен свій або світліший, щоб сивина не так кидалася у вічі. Пекучою брюнеткою вам уже не бути, і не треба: на контрасті шкіра виглядатиме блідішою і старшою.

А що ваше тіло? Що з ним відбувається, поки ви впорядковуєте обличчя?

Несвіжий запах. Японські дослідники та виробники косметичних засобів давно вже б’ють на сполох з приводу ноненалів і створюють косметичні лінійки для їх блокування одну за одною. Ці речовини — своєрідні анти-феромони, чим старша людина, тим сильніший у неї характерний запах, оточуючі моментально зчитують вік людини за ними, нехай і самі не дуже усвідомлюють, як.

Якщо ви поки що не придбали новітні розробки японської косметичної промисловості, на допомогу вам щоденний душ. Солодкі та важкі парфуми додають віку, цитруси та фрукти маскують ноненали. Ідеально, якщо домінувати у парфумі буде грейпфрут.

Руки, недоглянуті, в задирках, викликають лише жалість до їхньої господині. Адже не так дорогий тюбик крему, не так складно його купити. Руки можна побалувати і скрабом, і маскою, що зволожує – просто змастіть залишками від засобів для обличчя тильну сторону кисті. Або запишіться в салон, воно того варте.

Хода.

Навіщо згинатися під вантажем прожитих років, якщо поставою можна зайнятися у будь-якому віці? Розправте плечі, купіть зручне взуття. І нарешті, візьміть у руки палиці для скандинавської ходьби, щоб розподілити навантаження та покращити здоров’я.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!