Не варто надто балувати своїх дружин. Це може вилізти боком…

За все життя в мене було багато друзів та знайомих, але зараз лишилося тільки двоє. Що цікаво, ми з ними абсолютно не схожі ні характерами, ні захопленнями. Навіть не знаю, що скріплює нашу дружбу, але коли ми втрьох збираємось, то легко стає. Один одному ми довіряємо трохи менше ніж повністю.

І якось Оля нам розповідає, що їй “дуже нудно, серце шукає адреналіну, а п’ята точка пригод”. Зібралася своєму чоловікові зраджувати. Навіть знайшла кількох потенційних кандидатів на роль коханців.

Ми з Ірою (другою подругою) просто були шоковані… Які пригоди? Який адреналін? У неї чоловік справді золота людина: на руках носить, балує, як принцесу, грошей завжди вдосталь дає, на руках носить Що ще для щастя треба? Ми з Ірою почали відговорювати Олю від явно тупого вчинку, та по її обличчю було видно, що зупинятися точно не збирається.

Тепер прямо дилема якась: і подругу бажано прикрити, тому що вона все ж таки подруга, але і її чоловікові в очі дивитися не зможу. Просто якось огидно вдавати, що нічого не відбувається…

Ось уже справді кажуть: не треба свою жінку надто балувати. Від неробства вона починає творити зовсім дикі речі, які і логічно не пояснити. Не знаю, якби людина з ранку до вечора працювала, приходила додому, намагалася навести вдома лад і щось приготувати, то й думок про зради не було б.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!