Не встигла сваха розлучитися, як знайшла нового рогоносця

Коли я стикаюся з історіями про невірність когось подружжя, мені здається, що є спеціальний тип людей, який зраджуватиме до труни, і є такі, хто притягує цих грішників, наче магніт.

Я не знаю, з чим це пов’язано: можливо, світ божеволіє, але серед моїх знайомих все більше з’являється людей, які пережили зраду близької людини. Ми з чоловіком прожили 27 років разом і, дай Боже, житимемо ще довго і щасливо.

У мене ніколи б і думки не з’явилося піти наліво із іншим чоловіком. Не виникає такого бажання – зробити боляче коханій людині. У чоловікові я теж впевнена: він у мене – як домашній кіт, дуже цінує сім’ю, а з мене порошинки здуває до цього дня.

Дітей ми виховували за таким же принципом: не роби зла, інакше повернеться тобі це в сто разів більше. Старший син одружився 4 роки тому. Він обрав у супутниці своє перше кохання, однокласницю Ліду.

Я благословила його шлюб, бо вважаю Лідочку – підходящою партією для Ігора. Але я насторожено ставилася до її матері. Галина завжди була епатажною особистістю: любила поскандалити з учителями і вічно качала права.

Мені такі люди не імпонують. Ігор же не з тещею житиме – Ліда на матір зовсім не схожа. Вона більше в батька пішла – скромна, тиха та працьовита. Ось із Олексієм ми у дружніх стосунках.

Наші діти – такі дорослі та самостійні, я ними дуже пишаюся. Ігор із Лідою першого року після весілля завели сімейну традицію: раз на два місяці збирати за обіднім столом близьких родичів з обох боків.

Я оцінила їхню мудру задумку, а ось сваха вічно бурчала і докопувалася до молодих. То їй не подобалася квартира, яку вони винаймають – потрібно було відразу брати іпотеку. Але на які шиші, мадам не уточнила.

В останню зустріч мама Ліди переплюнула саму себе. По-перше, на гуляння вона прийшла одна, чому я засмутилася. Раніше Олексій хоч якось тримав дружину та згладжував кути, а тепер нам довелося весь день терпіти цю «зірку».

По-друге, вона розповіла нам причину, через яку тато Ліди був відсутній. Тепер вони до дочки приходитимуть окремо, бо за місяць розлучаються. Вони ухвалили взаємне рішення.

Після такої заяви у мене шмат у горло не ліз, хоч Ліда і смачно готує. Для мене розлучення – смерті подібне. А тут сваха розповідає про це як про похід до магазину.

Причина їхнього розставання мене домогла остаточно. Галя сказала, що зустріла іншого чоловіка, з яким хоче зустріти старість. А Олексія вона давно вже не любила – жили спочатку заради дітей, а потім уже за звичкою.

Мені не було чого сказати свасі, тому від сина ми пішли набагато раніше, ще й у засмучених почуттях. Не витримавши, мій чоловік набрав Олексія, щоб послухати його думку щодо розлучення.

Ми ніколи не бачили сватів у нетверезому стані. За голосом чоловік визначив, що тато Ліди під шафе і дуже засмучений. Сват поділився своїм сумом із нами. За його словами, Галя ніколи не відрізнялася вірністю.

Вже років 10 вона йому зраджує з різними чоловіками, а може, навіть і більше. Спочатку він лаявся з нею і навіть погрожував подати на розлучення, але діти були тоді ще маленькими, і Олексій розумів, що, залишивши дружину, він прирече їх на нещасне дитинство.

Мама ними не займатиметься. Йому доводилося терпіти поведінку дружини заради сім’ї. Він людина скромна і вихована. Про нинішнього залицяльника дружини він знав давно, Галя зустрічається з ним близько двох років.

Цей чоловік – багатий, володіє невеликим заводом з виробництва кондитерських виробів. Раніше Олексій думав, що це – черговий пройдисвіт, з яким дружина награється і покине.

Але цього разу вона вирішила піти до коханця. Точніше, він її поманив пальцем, а вона, як собачка, побігла. Олексій давно змирився з пригодами дружини, але навіть у такої світлої людини закінчується терпіння. Він уже заспокоївся і не переймається цим.

Сват упевнений, що новий супутник Галі довго не терпітиме її характер. До того ж вона вже встигла і йому зрадити. Відкривши на загальному ноутбуці соцмережі дружини, Олексій прочитав її листування з іншими чоловіками та виявив кілька пікантних подробиць її життя.

Окрім бізнесмена, Галя крутила роман ще з однією людиною. Тож Олексій робить ставку на те, що Галя через пару місяців проситиметься назад до нього до хати, але сват ухвалив остаточне рішення.

Я підтримую його, хоч і не розумію – навіщо треба було стільки терпіти? Викинув би давно цю погань із дому і справа з кінцем. У нього хоча був шанс знайти гідну жінку, яка б поважала його як чоловіка.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!