Не змушуйте чоловіків мити посуд! Попереджають психологи

Традиційно жіноча робота викликає у чоловіків агресію, так що не залучайте чоловіків до справ типу чищення картоплі та прасування білизни, радять психологи.

Дослідники з університету Південної Флориди виявили, що чоловіки реагують агресивно, якщо вони відчувають, що їх мужність знаходиться під загрозою. За даними дослідження, після виконання традиційно жіночої роботи, такої як прибирання або приготування, чоловіки підсвідомо намагаються відновити почуття власної гідності.

Вони стають більш грубими і жорсткими, щоб знову відчути себе повноцінними чоловіками. Природно, роблять вони це не спеціально, щоб насолити своїм дружинам, а несвідомо. Вчені провели цікавий експеримент, в ході якого дві групи чоловіків виконували традиційно жіночу і традиційно чоловічу роботу, а потім боксували.

Чоловіки, які виконували жіночу роботу, наносили удари явно сильніші, що говорить про накопичену агресію. Так що краще просіть їх носити важкі пакети з супермаркету, пересувати меблі, лагодити автомобіль або рубати дерева, якщо не хочете нарватися на грубість – резюмували американські психологи.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!