«Не знаю, як українці мають це пробачити»: Світлана Лобода відвідала рідний Ірпінь та пройшлась по зруйнованих місцях

Світлана Лобода, яка останні майже 10 років працювала в Росії, сьогодні перебралася за кордон.

Як і багато зірок українського походження співачка опинилася між двома вогнями. З одного боку, країна, в якій ти побудувала успішну кар’єру та придбала багатотисячну армію шанувальників, з іншого – твоя батьківщина, яка потерпає через агресора.

Але, на відміну від інших артистів у такому ж становищі, Світлана зробила свій вибір і все-таки висловилася проти війни. А днями стало відомо, що Лобода приїхала до Київської області та відвідала деокуповане місто Ірпінь.

Виконавиця пройшлася кварталами міста, де були бо , побувала біля одного з мостів, який був зруйнований і навіть поспілкувалася з місцевими жителями, здебільшого з дітьми.

До слова, своїм передплатникам вона не повідомила про цей візит. Тому це стало справжньою несподіванкою. Коротким відео вона поділилося у себе в Instagram. Запис вона підписала так : “Я не знаю, що має статися, щоб українці пробачили все, що відбувалося тут”.

У коментарях можна знайти суперечливі думки як слова підтримки, так і критики.

Додамо, що в українському ком’юніті є неоднозначне ставлення до Лободи. Деякі земляки її різко засуджують, інші навпаки вибачили та підтримують.

Справа в тому, що перші 5 днів війни співачка ніяк не реагувала і лише на п’ятий день вона записала відео у сльозах, однак це було не дуже переконливо

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!