Нескінченно зворушлива історія про найдорожчий подарунок для лікаря!

Нескінченно зворушлива історія про найдорожчий подарунок для лікаря!

Однокласник працює хірургом в лікарні, практикує в декількох приватних клініках і змінами працює в невеликій державній районній лікарні. Якось в колі спільних друзів розговорилися з ним про роботу, а потім мова зайшла про те, хто які подарунки по службі отримував.

Черга дійшла до мого однокласника, і він розповів свою історію.

Було йому тоді 28 років. Привели до нього на огляд в державну лікарню дівчинку років 6 – впала на руку, сильний забій. Подивився знімок – тріщин немає, переломів немає, все в порядку. Але у дівчинки вроджений дефект кисті: практично не рухається і в трохи зігнутому стані, тільки пальцями трохи ворушить. Батьки сказали, що їм пропонували операцію, але гарантій на результат не давали, та грошей у них теж не дуже багато.

Друг мій тоді був молодим хірургом, випадок для нього був цікавий, каже, перед очима вже була операція, як і що можна зібрати і т. п. Він попросив батьків зробити обстеження, а потім прийти до нього в приватну клініку.

І ось після кількох оглядів та консультацій з іншими лікарями він вже був впевнений, що зможе допомогти дівчинці, і домовився з директором клініки. Викликав батьків і пояснив, що операцію зробить безкоштовно, але потім потрібно буде пройти фізіотерапію в іншій клініці, де зроблять все необхідне за символічну плату.

Батьки сумнівалися і весь час питали, а раптом стане ще гірше і які є гарантії.

– Я вам чесно скажу, – сказав однокласник, – піаністкою або тенісисткою вона ніколи не стане, але рука стане прямою і дівчинка зможе нормально тримати руку, повноцінно нею рухати, писати.

Тут голос подала дівчинка:

– Лікарю, а малювати я зможу? Я дуже хочу малювати.

Мати розплакалася, притиснувши до себе дівчинку, а батько тільки опустив очі.

– А через рік, – сказав нам однокласник, – я отримав найдорожчий подарунок, який коли-небудь мені дарували. До мене на роботу прийшла ця дівчинка разом з батьками і подарувала малюнок, який вона намалювала спеціально для мене.

І він показав нам на телефоні фотографію дитячого малюнка: величезну різнокольорову квітку, не відкриту біологами, а внизу корявим дитячим почерком друкованими літерами написано: «Спасибі, лікарю!»

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!