Невістка не вміє розпоряджатися грошима, бо цим завжди її мама займалася

Я дивуюся, як невістка примудрилася дожити до тридцяти років і зовсім не навчилася розпоряджатися грошима. Зрозуміло, що мама там все тримала в їжакових рукавицях, але хоч щось у голові має бути. Вона врешті-решт одружена вже чотири роки, мала чогось навчитися. Чи невістка просто весь цей час жила із заплющеними очима?

При знайомстві зі свахою я зрозуміла, що це дамочка з характером. Дочка при ній зайвого разу зітхнути не наважувалася, дивилася, як миша на удава.

Ні, Аня не недоумкувата, не безхарактерна, просто звикла, що мама – це закон і порядок, не можна їй не підкоритися. Навіть коли вже стала вища за маму на голову.

Господиню сваха виховала чудову. Вдома в них завжди чистенько, охайно, готове і перше, і друге, і компот, і пиріжки вона пече, і консервацію закручує, і рукавиці зі шкарпетками в’яже. Чудова господиня.

Але з’ясувалося, що є одна суттєва проблема – вона зовсім не вміє розпоряджатися грошима. По суті вона сама їх в руках толком і не тримала.

Навіть після весілля їй мама дзвонила та командувала, на що і скільки витрачати. Я про це не знала, син, зважаючи на все, теж. Розкрилося це, коли сваха померла.

Син якраз поїхав на чергову вахту, а Аня вдома сама залишилася. Ну тут дівка й відірвалася, як без контролю залишилася. За тиждень спустила і свою зарплату, і гроші, які надіслав син.

При цьому ні за квартиру не заплатила, ні продуктів не купила. Все витратила на косметику, одяг, іншу лабуду, без якої можна спокійно жити.

Мені син дзвонить, просить, щоб я до Ані з’їздила, подивилася, як вона там, бо щось йому не сподобалося, що вона в нього грошей просила. Мало що там з нею могло статися.

Я й поїхала. Відразу запитала, чи не влипла вона в якусь історію, а коли невістка дивилася на мене великими очима, розповіла про прохання сина та його побоювання.

Аня збентежилася, але потім розповіла, що купила собі щось, закрутилася і втратила міру. Я закономірно зацікавилася, чому це раптом такі зміни, адже завжди все нормально було. І невістка розповіла про маму.

У них у сім’ї вона завжди була розпорядником бюджету. Що батько, що донька на руки грошей не отримували і майже їх не бачили. Ось Ані й закрутило голову таке багатство та відсутність контролю.

Для мене це поведінка підлітка, а не дорослої дівчини. Але читати нотації не стала, просто попросила поговорити з сином і тримати себе в руках.

Наступного місяця син був удома і жодних проблем не було. Натомість він знову поїхав на вахту і знову Аня опинилася на початку місяця вже без грошей.

На цей раз я до неї не їздила, мені зателефонував розлючений син і сказав, що переведе мені гроші, щоб я купувала необхідне Ані.

Ось мені більше робити нічого, як довкола тридцятирічної невістки бігати, купувати їй необхідне. Але син дуже просив, обіцяючи, що більше такого не буде, він сам розбереться із цим питанням, але цей місяць треба йому допомогти.

Я допомагала. Аня таке рішення чоловіка сприйняла з легкою досадою, та й усе. Я заплатила комуналку, замовляла їй продукти тощо, а потім повернувся син

Не знаю, як він має намір вирішувати проблему, але мені вся ця ситуація не подобається. Чую, що нічим добрим це не закінчиться, хоча мій чоловік і каже, що я просто себе накручую.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!